Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Naktsmītnes / Viesnīca "Mālpils Muiža"

 

Mālpils muiža, kas atrodas tikai 45 km no Rīgas, vienlaicīgi ir gan izcils klasicisma arhitektūras piemineklis un vēstures liecību glabātuve, gan arī četru stāvu luksuss viesnīca, restorānu un svinību telpām neaizmirstamiem mirkļiem. Mālpils muižas viesnīca piedāvā gan izsmalcinātus Luksus, Pils dāmas un Muižnieces numurus, gan gaumīgi iekārtotus Divvietīgu numurus. Īpašiem brīžiem piedāvājam Jaunlaulāto numuru. Mālpils muižas apkārtne un greznās telpas ir piemērotas dažādu semināru un pasākumu norisei. Piedāvājumā plašas telpas ar klasicisma interjeriem – greznu Deju zāli, Cigāru zāli ar plašu āra terasi, Restorāna halli, Mednieku zāli un Ziemas dārzu.

Baroka stila parks, dabas ainava un pārējās muižas kompleksā ietilpstošās ēkas, paver dažādas atpūtas iespējas. Savukārt muižas telpās šobrīd iespējams aplūkot unikālu latviešu mākslinieku gleznu un arhitekta V. Bokslafa rasējumu kolekciju.

Mālpils muiža piedāvā baudīt romantiskas brīvdienas greznos, plašos apartamentos, vienlaicīgi gūstot prieku no apkārt esošajām mākslas un vēstures vērtībām. Laipni aicinām apmeklēt arī Mālpils muižas bāru, kurš pārsteigs Jūs ar īpašo sezonas dzērienu piedāvājumu!

Viesnīca "Mālpils Muiža"

Pils iela 6, Mālpils,
Rīgas raj., LV - 2152

Tālr.: +371 67102555;
Tālr.: +371 27843843;
Fax: +371 67102556

info@malpilsmuiza.lv
www.malpilsmuiza.lv

Rezervācija
Vārds, Uzvārds
Kontaktinformācija
Rezervācijas teksts
uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski