Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Uzņēmumu katalogs

"Bille" viesu nams

/uploads/catalogue/bille-viesu-nams/

Kontaktinformācija

Nozares:  Viesnīcas, viesu nami
Adrese:  "Billīte", Amatas novads, Cēsu rajons, LV-4139
Tālruni:  +371 29221082, +371 26128118, +371 64196745
E-pasti:  billesnams@inbox.lv 
Mājas lapas:  http://www.billesnams.lv 

Apraksts

Viesu nams „Bille” atrodas 1 stundas braucienā no Rīgas un 10 minūšu braucienā no Cēsīm. Izguldīsim 60 viesus numuros ar ērtībām, + 60 viesus ekonomiskajā variantā.

Lielās svinību zāles, kurā ir laba akustika, platība ir 145 m2. Tās komplektā ietilpst arī plaša halle ar bāru(150 m2 ) un āra terase (50 m2 ). Gan hallē, gan zālē acis priecē iespaidīgi masīvi dabīgā akmens kamīni.

Savukārt mazā kamīnzāle (70 m2 ), kura aprīkota ar profesionālu apgaismojumu semināriem paredzēta arī mazākām viesībām. Arī šo telpu omulīgu dara liels dabīga akmens kamīns.

Piedāvājam arī pavisam jauno un ļoti omulīgo svinību zāli (80 m2 ) ar ietilpību līdz 50 viesiem.

Relaksējošai atpūtai ir arī pirts komplekss, kurā ietilpst siltais baseins ar pretstraumi, aukstā avota ūdens akacis, sauna, tvaika (turku) pirts un atsevišķa priekštelpa ar ģērbtuvi.

Viesu nama teritorijā ir iespēja rīkot arī sporta spēles. 2 smilšu volejbola laukumi un pļava, kur var spēlēt futbolu vai vadīt dažnedažādas atrakcijas, atrodas starp skaisto Amatas upi un viesu nama dīķi.

Atslēgvārdi

Viesu nams, atputa, atpūta, pirts, svinibas, svinības

Galerija

"Bille" viesu nams "Bille" viesu nams "Bille" viesu nams "Bille" viesu nams "Bille" viesu nams "Bille" viesu nams "Bille" viesu nams "Bille" viesu nams "Bille" viesu nams "Bille" viesu nams "Bille" viesu nams

Karte

 

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski