Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Brīvdienu maršruti

Mežtaka atklāj aktīvo pārgājienu sezonu

 Ap 300 dalībnieku no Latvijas un Lietuvas 23. aprīlī atklāja Mežtakas aktīvo pārgājienu sezonu, iemēģinot vienu posmu no jaunās – Mežtakas dienvidu daļas. Lielais dalībnieku skaits piešķir pasākumam festivāla mērogu un  apliecina milzīgo pārgājienu kustības popularitāti.   

 
17 km garais pārgājiena maršruts #95 posmā no Kandavas līdz Sabilei ir viens no skaistākajiem Mežtakas dienvidu daļā, vijoties cauri dabas parkam Abavas senleja un šķērsojot 40 m dziļo Abavas upes ieleju. Gājiens instruktora pavadībā sāksies pie Ozolāju brīvdabas estrādes, un tā galamērķis ir atpūtas komplekss Zviedru cepure.
 
Tiem, kas nepaguva pieteikties atklāšanas pārgājienam - organizēti Mežtakas pārgājieni turpināsies visu maiju. Savukārt tos, kuri vēlas doties pārgājienā paši  – Mežtaka gaida vienmēr. Plānošanai visa npieciešamā informācija un kartes atrodamas https://baltictrails.eu/lv/forest .
 
Mežtaka  ir garo distanču pārgājienu maršrutu Baltijā, kas ved cauri Lietuvas, Latvijas un Igaunijas skaistākajiem mežiem un nacionālajiem parkiem. Takas sākumpunkts ir Lazdijai ciemā pie Polijas-Lietuvas robežas, tālāk tā šķērso Lietuvu un Latviju, bet galapunkts ir Tallina Igaunijā. Maršruta kopējais garums ir 2141 km, no tiem 747 km Lietuvā, 674 km Latvijā un 720 km Igaunijā. Tā ir daļa no Eiropas garo pārgājienu maršruta E11, kas ved cauri Nīderlandei, Vācijai, Polijai, Lietuvai, Latvijai un Igaunijai. 
 
 
 
 
 
 
 
Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs", un tā nekādos apstākļos nav uzskatāma par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.
 
 
 
uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski