Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Brīvdienu maršruti

Vasaras skaistākais festivāls “SUMMERTIME – aicina Inese Galante 2018”

Sākusies biļešu tirdzniecība uz 14. starptautisko mūzikas festivālu SUMMERTIME – aicina Inese Galante, kas no 9. līdz 12. un no 14. - 15. augustam kā laba tradīcija kļūs par Jūrmalas šīs vasaras koncertsezonas kulmināciju. Šoreiz gan festivāls izpaudīsies jaunā, līdz šim nebijušā muzikālā noskaņā, pārsteidzot savus uzticīgos klausītājus ar negaidītām skaņdarbu interpretācijām un vēl neredzētiem viesiem, līdz ar to noteikti iekarojot arī jaunu publiku.

Summertime 2018 - aicina Inese Galante moto  - "klasika, džezs un Balkānu rokenrols" - atklāj šī gada festivāla programmas odziņas, kur dažādu žanru un laiku pasaules hiti atdzims jaunā un negaidītā izpildījumā.
 
Festivāla atklāšanas koncertsiezīmēsies ar izcila dziedātāja un komponista no Vācijas - Toma Gēbela uzstāšanos, kurš izpildīs dziesmas no leģendārāamerikāņu izpildītāja Frenka Sinatras repertuāra, dažas no tām duetā ar festivāla patronesi - Inesi Galanti.Toms Gēbels meistarīgi atveido romantisko Sinatras dziedāšanas manieri un pasaules līmenī tiek atzīts par vienu no labākajiem sava žanra izpildītājiem.
 
Šogad festivāla “Summertime 2018 - aicina Inese Galante” otrās dienas apmeklētājiem būs unikāla iespēja dzirdēt Nirvana, Queen un Led Zeppelin pasaules roka hitus visā to krāšņumāKrievijas leģendārā pianista -virtuoza Daniila Krāmera un Antona Rumjanceva džeza kvarteta izpildījumā, vienmēr pulcējot pilnas tūkstošiem klausītāju lielas zāles. Akadēmiskās mūzikas cienītājiem Inese Galante ir sarūpējusi īpašu koncertu Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē. Programma, kas jau iekarojusi Nobela prēmiju laureātus Stokholmā. Visus Kusturicas visuma piekritējus Dzintaru koncertzālē kājās pacels pasaules mēroga zvaigzne Gorans Bregovičs.
 
Neiztikt arī bez tradicionālā Galā Galante koncerta ar pašmāju un ārvalstu zvaigznēm, kā arī jauno talantu priekšnesumiem.Festivāla ietvaros notiks arī pazīstamā un šarmantā itāļu dziedātāja Džovanni Kostello koncerts. Apburošas balss īpašnieks, visas pasaules publikas mīlulis un sieviešu siržu iekarotājs savā neatkārtojamajā manierē izpildīs pazīstamus itāļu hitus un balādes, sākot ar Karuzo līdz Čelentāno skaņdarbiem. Džovanni Kostello uzstāšanās festivālā būs jaunatklājums Latvijas publikai. 15. augustā ar grandiozu leģendārā muzikālā trio – Trio Paris Royale un tā izcilā solista, vijolnieka-brīnumbērna, kas savulaik ir uzstājies ar Selīnu Dionu un Robiju Viljamsu, kā arī kā arī spēlējis Romas pāvesta Benedikta XVI atvadu koncertā pašā Vatikānā.Baptiste Pawlik koncertu noslēgsies 14. starptautiskais mūzikas festivāls «Summertime – aicina Inese Galante».
 
Festivāla Summertime – aicina Inese Galante koncertu biļetes ir pieejamas Biļešu Paradīze kasēs visā Latvijā, kā arī tīmekļa vietnēwww.bilesuparadize.lv.
Vairāk par festivāla programmu un dalībniekiem – oficiālajā tīmekļa vietnē www.festivalsummertime.com
 
 
tours.lv
uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski