Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Pasākumi
Brīvdienu maršruti

Koncertzālē Lielais dzintars vasarā īpašs piedāvājums

28.06.2018 - 11.09.2018

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” aicina iepazīt koncertzāles aizkulises aizraujošā ekskursijā, un vasaras sezonā katru svētdienu pulksten 11 (latviešu valodā) un pulksten 13 (angļuvalodā) apmeklētājiem piedāvās grupu pastaigas gidapa vadībā.

Kopā ar gidu apmeklētāji varēs ielūkoties kosmosa kuģim un vīnogu dārzam līdzīgajā Lielajā zālē, Kamerzālē un citās koncertu un mākslas telpās, no kurām paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz pilsētu. Stundu garajā pastaigā apmeklētāji sadzirdēs arī koncertzāles skaņu vibrācijas, jo 7 stāvus augstā ēka ir  pārvērstamakromēroga mūzikas instrumentā.
 
Ekskursijas gaitā varēs uzzinā taizraujošus faktus par koncertzāles tapšanu un iespējams ieskatīties  arīmākslas notikumu sagatavošanas aizkulisēs.
 
Biļetes uz visām ekskursijām, kas notiks laika periodā no 3. jūnija līdz 9. septembrim,var iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, ar iegādātajām  biļetēm tikšanās īsi pirms ekskursijas sākuma koncertzāles1.stāvā, pie informācijas centra.
 
Ekskursijas cenas:
Pieaugušajiem - 2,50 eiro
Skolēniem, studentiem, pensionāriem - 1,50 eiro, 
PersonāmarI un II grupas invaliditāti, I grupas pavadoņiem - 1,50 eiro,
 
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklētājus var neielaist visās ekskursijas maršrutā paredzētās telpās, ja to konkrētajā brīdī neļauj tehniskie, mākslinieciskie vai citi apstākļi.
 
Elizabete Hartmane
 
uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski