Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Sākusies festivāla The Best of “Summertime — aicina Inese Galante” biļešu tirdzniecība

2022-05-03

Jūrmalā norisināsies starptautiskais pasaules un klasiskās mūzikas festivāls THE BEST OF “Summertime — aicina Inese Galante”, kas ieņem godpilnu vietu Eiropas festivālu vidū. 18.‒21. augustā aizraujošie džeza, fanka, rokenrola un iecienītās klasikas ritmi jau 16. reizi saplūdīs kopā Dzintaru koncertzālē, lai šī muzikālā vasara kļūtu patiesi neaizmirstama.

“Šogad mēs esam sagatavojuši īpašu programmu, kurā piedalīsies slaveni mākslinieki, pārstāvot dažādus mūzikas žanrus, ar vienu mērķi — piepildīt katru dienu ar spilgtām emocijām, enerģiju un smaidu. Četras dienas Dzintaru koncertzālē skatītājus gaida daudzpusīgi deju ritmi: no aizraujošām Balkānu melodijām līdz muzikāliem humora šoviem un džezam. Festivāla ietvaros
uzstāsies pasaules slavenais muzikāls humora duets “Igudesman & Joo”. Mākslinieku klipiem kopumā ir vairāk nekā 50 miljonu skatījumu un vairāk nekā miljons pārdotu biļešu visā pasaulē.
 
Kā arī festivālā pirmo reizi Latvijā notiks pasaules mēroga šova turneja “Piaf! The Show”. Mūsukomandas galvenais mērķis šai vasarai ir redzēt prieku un laimi savu mīļo skatītāju acīs,” stāsta festivāla patronese Inese Galante.18. augustā, festivāla atklāšanas koncertā, norisināsies muzikāls humora šovs mūsdienīgā “Igudesman & Joo” (Austrija) izpildījumā kopā ar īpaši uzaicinātu viesi no Izraēlas — virtuozo kontrabasistu un multitalantu Ādamu Benu Ezru (Adam Ben Ezra). Teatralizētais
muzikālais šovs “Igudesman & Joо” ir saruna ar skatītājiem mūzikas un humora valodā. Aleksejs Igudesmans un Hjangs-Ki Džo ir pelnīti iemantojuši absolūtu novatoru slavu klasiskās muzikālās komēdijas jomā. “Katra uzstāšanās ir pilnvērtīga izrāde, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu.
Savukārt Ādams pārvērš koncertus par neaizmirstamiem šoviem, kuros kontrabass kļūst par universālu instrumentu un skan kā pilnvērtīgs dzīvais orķestris,” stāsta festivāla direktore Diāna Galante.
19. augustā uzstāsies Shantel & The Bucovina Club Orkestar. Ukraiņu izcelsmes vācu mūziķis Stefans Hantels (Shantel) ir modes noteicējs Balkānu mūzikas žanrā. Katrā priekšnesumā skan uzmundrinoši Balkānu un čigānu motīvi, kas tiek izpildīti mūsdienīgā stilā.
 
Hantels ir saņēmis Radio-3 BBC etniskās mūzikas balvu. Ne velti viņu dēvē par “ugunīgo huligānu”, “pašpasludināto disko partizāni” un “Balkānu deju zāļu karali”. Neviens no klausītājiem nespēj mierīgi nosēdēt mūziķu priekšnesumos, un dejojošie ritmi spēj aizraut pat klausītāju kurš ar mūziku ir uz jūs.
20. augustā gaidāmi divi koncerti. Mazajā zalē festivāla patronese un Latvijas publikas iemīļotā Inese Galante ir sagatavojusi unikālu koncertu “Viva mīlestība!”, ko iedvesmojusi viņas mīlestība pret Jūrmalu, publiku un mākslu. Inese Galante uzstāsies kopā ar pianistu un starptautisko konkursu laureātu Andreju Osokinu. Vakara programmā ir iekļauti arī Ineses Galantes talantu konkursa uzvarētāju priekšnesumi — gan solo, gan sadarbībā ar izciliem mūziķiem talanti atkal pārsteigs klausītājus ar savu mūzikas meistarību.
Tajā pašā vakarā festivāla organizatori aicina izbaudīt džeza un lounge mūziku Lielajā zalē. Šovasar festivāls “Summertime — aicina Inese Galante” tiek rīkots ar saukli “The Best”. Pēc Latvijā gūtajiem spožajiem panākumiem pirms dažiem gadiem grupa “Club des Belugas” atgriežas Jūrmalā, taču šoreiz ar jaunu solisti. 
 
Šovasar festivāls “Summertime ‒ aicina Inese Galante” tiek rīkots ar saukli “The Best”. Pēc Latvijā gūtajiem spožajiem panākumiem pirms dažiem gadiem grupa “Club des Belugas” atgriežas Jūrmalā, taču šoreiz ar jaunu solisti Annu Luku (Anna Luca) no Šveices. Muzikālā kolektīva “Club des Belugas” repertuārā apvienojas džezs, fanks, souls, brazīliešu ritmi, Eiropas
lounge, electro-swing un, protams, drosmīgas improvizācijas. Savukārt mūzikas kritiķi ir salīdzinājuši Annas kompozīcijas ar mūsu laikmeta poētisko spoguli, viņas tekstos saskatot godīgumu un cerību.
Gala-koncertam 21.augustā ir sagatavots īpašasis šovs.Pirmo reizi Latvijā — unikāls mūzikas šovs turneja par leģendārās franču dziedātājas Edītes Piafas dzīvi un mūziku. Šovs “Piaf! The Show” var lepoties ar vairāk nekā miljonu pārdotu biļešu vairāk nekā 50 pasaules valstīs un tikai sajūsminātām publikas atsauksmēm.
“Piaf! The Show” sākotnēji tika sarīkots, lai atzīmētu leģendārās franču dziedātājas Edītes Piafas 100. jubileju. Tomēr projekta grandiozie panākumi turpinās līdz šodienai. Dziedātāja un aktrise Natālija Lermita (Nathalie Lermitte), kura ir pasludināta par Edītes Piafas “likumīgo mūzikālo mantinieci”, izpildīs visus franču ģeniālās mākslinieces hitus. Pirms Gala-koncerta ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus par projekta pirmsākumiem, tā ideju, sagatavošanās darbiem, dalībniekiem un, protams, par leģendārās franču dziedātājas Edītes Piafas dzīvi un mūziku.
Radošās tikšanās laikā Natālija Lermita,” dalīsies projekta aizkulišu dzīves sīkumos, par kuriem
presē nerakstīs. 
 
Festivāla “Summertime — aicina Inese Galante” koncertu biļetes ir pieejamas “Biļešu Paradīze”
kasēs visā Latvijā, kā arī mājas lapā www.bilesuparadize.lv.
 
Festivālu atbalsta: Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība, JCDecaux Latvia„Rödl & Partner”,
Anders Walls Stiftelse, Turaidas Kvartāls, viesnīca Semarah Hotel Lielupe.
 
Jeļena Safronova
 

Pēdējās ziņas

2022-05-02 Leģendārajā klubā Kursa ar karstu ballīti un nakts koncertu svinēs koncertdārza Pūt, vējiņi! atklāšanu
2022-04-29 RYANAIR piedāvā līdz šim lielāko vasaras lidojumu sarakstu no Latvijas
2022-04-06 airBaltic prezidenta reiss no Kišiņevas atgriezīsies ar Ukrainas bēgļiem
2021-06-18 Karostas ūdenstorņa rezidencē atkal strādā izcili mākslinieki
2020-10-22 Atzīmējot piecu gadu jubileju, “Lielais dzintars” aicina uz vēsturisku pirmskoncerta lasījumu
2020-07-14 Lauku dzīvesveids-jauna tūrisma tendence
2020-07-14 BRĪVDABAS MUZEJS SESTDIENĀS AICINA UZ BRĪVĀS DABAS TIRGU
2020-07-03 Sirdspukstu galerijā Rīgā notiks laikmetīgās mākslas izstāde
2020-05-26 Eurolines no 5. jūnija atjaunos satiksmi ar kaimiņvalstīm

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski