Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Sirdspukstu galerijā Rīgā notiks laikmetīgās mākslas izstāde

2020-07-03

 

ArtAlea mākslinieces Anetes Kalniņas personālizstāde Sirdspukstu galerija norisināsies no 8. jūlija līdz 7. augustam interjera dizaina galerijas CREA telpās. Ieeja bez maksas.

 
Mākslas izstāde Sirdspukstu galerija ir trīs dominējošo motīvu simbioze: gaisma, vieglums un sirds, kurus vieno mākslinieces
pieskāriena dzīsla. Tieši šie aspekti abstrakto ainavu pārvērš intuitīvā, daudz personīgākā glezniecībā.
 
Anetes Kalniņas daiļradi raksturo daudzpusīga stilistika, kuru caurvij dabas motīvi, kas papildināti ar abstraktiem elementiem, veidojot īpašo Anetes rokrakstu. Māksliniece nebaidās no tukšajiem”gleznu laukumiem, radot izsvērtu kompozīciju, un meistarīgi izmanto faktūras, un dažādu materiālu savstarpēju mijiedarbību.
 
„Izstādē piedāvātie mākslas darbi ir radītā tēla atmiņās, piedzīvoto mirkļu emocijās dažādos laika periodos, kas ir pārnestas uz audekla. Gleznas ir liecības par mūsu dzīves pārdzīvojumiem. Lai realizētu un pārdzīvotu situāciju, man tā ir jāparāda glezniecībā. Tikai daloties emocijās ar audeklu un pēc tam analizējot darbu no malas, es iegūstu sirdsmieru,” saka Anete Kalniņa.
 
Mākslas izstāde Sirdspukstu galerija, kas tapusi galerijai ArtAlea, norisināsies no 8. jūlija līdz 7. augustam interjera dizaina galerijas CREA telpās (Brīvībās ielā 103). Darba dienās ekspozīcija būs apskatāma no 11.00 līdz 19.00, sestdienās — pēc vienošanās, svētdienās brīvs. Ieeja bez maksas.
 
Izstādi atbalsta: Konditorejas fabrika „Pobeda”, MV Group. 
 
 
***
Anete Kalniņa — Latvijas Mākslinieku savienības biedre un Latvijas Mākslas akadēmijas Doktorantūras studente. Ir starptautiskā pieredze, kas gūta līdzdarbojoties 9. Baltijas valstu restauratoru triennālē (Viļņa, 2011), 7.Pekinas Starptautiskajā Mākslas Biennālē (Ķīna, 2017) un 1. Dafen Starptautiskā eļļas glezniecības biennālē (Ķīna, 2018). Savas profesionālās karjeras laikā Anete ir sarīkojusi 8 personālizstādes un piedalījās daudzās grupu izstādēs. Anete ir biennāles „Marina `2017” starptautiskās jūras tematikai veltītās glezniecības konkursizstādes kategorijā “Mākslas studenti” un izstādes „Latvijas Valsts mežu stipendija mākslā” (2018.g.) galvenās balvas laureāte. Mākslinieces darbi atrodas privātkolekcijās Zviedrijā, Vācijā, Somijā, Krievijā,   Igaunijā un Latvijā. 
 
Laikmetīgās mākslas galerija ArtAlea (lat.: māksla, liktenis) apvieno unikālas gleznas, skulptūras un interjera dizaina elementus, kas vienā eksemplārā ir izveidojuši vadošie mākslinieki no visas Eiropas. Galerijas darbus rotā pasaules klases arhitektūras projekti, tostarp augstākās klases dzīvokļi Kado Karim Jūrmalā, Starptautiskās lidostas Rīga biznesa zāli un citi.

Pēdējās ziņas

2020-05-26 Eurolines no 5. jūnija atjaunos satiksmi ar kaimiņvalstīm
2020-05-13 50. GADATIRGUS PĀRCELTS UZ 1. UN 2. AUGUSTU
2020-05-06 Militārā mantojuma tūrisma projekts uzsākts ar partneru tikšanos tiešsaistē
2020-02-23 Lielais dzintars aicina uz ugunīgu andalūziešu flamenko
2020-02-23 29. februārī Rīgā notiks Masļeņica – lielais pankūku cepiens
2020-02-18 Rīgā notiks P.Čaikovska daiļradei veltīts koncerts
2020-02-16 Svinīgā apbalvošanas ceremonijā pasniegtas Liepājas Kultūras balvas
2020-02-16 Zvaigžņu festivāls aicina uz džeza koncertu portugāļu un brazīļu ritmos
2020-02-16 Rīgā notiks Baltijā vienīgais džeza pianista Daniila Krāmera jubilejas koncerts

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski