Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīgā notiks Baltijā vienīgais džeza pianista Daniila Krāmera jubilejas koncerts

2020-02-16

15.maijā, plkst. 19:00, Lielajā ģildē (Amatu ielā 6) ar Ineses Galantes fonda atbalstu notiks grandiozs un Baltijā vienīgais leģendārā džeza pianista, pedagoga, komponista un producenta Daniila Krāmera jubilejas koncerts. 

Svētku koncertā, kas ir veltīts izcilā mūziķa 60. jubilejai, piedalīsies populāri un skatītāju iemīļoti mākslinieki: visharismātiskākais Latvijas dziedātājs un mūziķis Intars Busulis; ģitārists – virtuozs Romāns Mirošņičenko (Krievija) un pasaulē slavenā operas dīva Inese Galante. Pavadošajā ritma sekcijā spēlēs labākie Latvijas džeza mūziķi – Edvīns Ozols (bass ģitāra) un Artis Orubs (sitamie instrumenti). Tāpat pasākumā piedalīsies konkursa Ineses Galantes talanti 2020 spilgtākie dalībnieki, tā fināls notiks maijā, tieši pirms jubilejas vakara. 
 
Organizatori koncerta viesiem ir sagatavojuši īstus svētkus: klausītājus gaida izcils vakars, ko piepildīs mūzikas enerģija, sākot no džeza līdz pat rokenrolam. 
 
“Esmu ļoti priecīgs par to, ka koncerts par godu manai 60. dzimšanas dienai notiks Rīgā. Šo vakaru uz skatuves vēlos pavadīt kopā ar cilvēkiem, kas man ir ļoti svarīgi. Viņu vidū ir ne tikai brīnišķīgi džeza un estrādes mākslinieki no Latvijas, bet arī talantīga ritma sekcija, ar kuru kopā jau daudz gadus spēlējam kā trio. Koncertā man pievienosies arī ilggadējais skatuves partneris Romāns Mirošņičenko. Uz skatuves būs spilgti mūziķi, un mūsu programma būs patiešām efektīga,” stāsta Daniils Krāmers. 
 
Koncerta organizatore, Ineses Galantes fonda producente Diāna Galante sola, ka pasākuma viesus gaida spožs muzikāls notikums: “Ar Daniilu mūs saista senas siltas draudzīgas attiecības. Esam priecīgi ik reizi, kad šis talantīgais mūziķis piedalās mūsu fonda projektos, un bija ļoti patīkami, kad Daniils mums lūdza noorganizēt viņa jubilejas svinēšanu kopā ar spilgtiem mūziķiem burvīgajai Latvijas publikai. Koncerta dalībnieku muzicēšanas stili ir ļoti dažādi, tomēr tie brīnišķīgi papildina viens otru. Īpašo viesu – Intara Busuļa un šī nozīmīgā jubilejas vakara rīkotājas Ineses Galantes – brīnišķīgās balsis, nenoliedzami, būs burvīga tā rota!” 
 
Daniils Krāmers – izcils pianists, unikāla figūra modernajā džezā. Ja afišā lasāms viņa vārds, tad daudziem tas ir labākais ieteikums apmeklēt džeza koncertu, mākslinieka uzstāšanās vienmēr ir izpārdotas. Maestro ir ne tikai talantīgs, ļoti profesionāls pianists, kas izcili izjūt dažādus stilus, bet arī pieredzējis aranžētājs, spilgts komponists, talantīgs pedagogs, televīzijas raidījumu vadītājs, sabiedriskais darbinieks. Maestro ir populārs visā pasaulē pateicoties ne tikai harizmātiskai izpildījuma manierei, bet arī džeza apmācības autormetodikām. Daniila Krāmera ieguldījums džeza attīstībā ir ļoti būtisks, viņa idejas veiksmīgi tiek izmantotas daudzās pasaules valstīs. 
 
Romāns Mirošņičenko — ģitārists – virtuozs, kas spēlē jazz fusion stilā, komponists, mūzikas producents. Četrkārtējs ASV prēmijas The Independent Music Awards laureāts un četrkārtējs nominants. ASV konkursa 18th Annual USA Songwriting Competition pirmais laureāts. Uzstājies un strādājis studijā kopā ar pasaulē populāriem mūziķiem Stīvu Vaju, Al Di Meola, Larry Coryell, Heather Headley, Dživanu Gasparjanu, Dženiferu Batenu, Marco Mendoza, Paul Wertico, João Donato un citiem.
 
Intars Busulis — viens no vispieprasītākajiem Latvijas dziedātājiem, mūziķiem un komponistiem. Latvijā un aiz tās robežām viņš kļuva populārs, pateicoties savai harizmai un izteiksmīgo izpildījuma manieri. Pēc uzvaras Krievijas televīzijas šovā “Golos” un piedalīšanās raidījumā “Točj v točj”, kur Intars sevi parādīja kā īstu pārvērtību meistaru, mākslinieka cienītāju loks visā pasaulē kļuva vēl plašāks. 
 
Inese Galante — pasaulslavena Latvijas operdziedātāja, samtaina un izjusta tembra īpašniece ar maigām gradācijām no pianissimo līdz dziļam dramatiskam soprānam. Viņas repertuārā – gandrīz 40 vadošās operu partijas, apjomīgas vokāli – simfoniskās formas. Dziedātāja uzstājas uz lielākajām un pasaulē prestižākajām skatuvēm. 
 
Biļetes nopērkamas Biļešu paradīze tīklā
 
Koncerta organizators:  "Ineses Galantes fonds".
Pasākumu atbalsta: Rīgas dome, t/c Spice, Zvērināta advokāta Viktora Tihonova birojs, tipogrāfija Eveko, AS Antalis, SIA East-West Transit.
 
 
 
 
mārketinga aģentūra PR LĪNIJA
 

Pēdējās ziņas

2020-02-16 Svinīgā apbalvošanas ceremonijā pasniegtas Liepājas Kultūras balvas
2020-02-16 Zvaigžņu festivāls aicina uz džeza koncertu portugāļu un brazīļu ritmos
2020-02-12 Izdots kulinārā tūrisma ceļvedis Flavours of Livonia
2020-02-09 PIETEIKŠANĀS DALĪBAI 50. GADATIRGŪ IR SĀKUSIES
2020-01-08 Vecrīgā notiks Riga Street food festivāls
2019-10-29 Liepājas Simfoniskais orķestris un INSTRUMENTI koncertzālē Lielais dzintars
2019-10-29 Bauskas pilī skanēs LA Folias koncerts
2019-10-21 Līgatne pirmā Baltijas valstīs iestājas Eiropas industriālā mantojuma ceļā
2019-09-22 Ineses Galantes fonds aicina uz Ziemassvētku prelūdiju

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski