Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

21. jūlijā notiks MĀKSLAS PIKNIKS

2019-07-01

2019. gada 21. jūlijā  Lūznavā, Pils iela 8, Lūznavas muižas parkā jau ceturto reizi organizatori aicina uz satikšanos vasaras skaistākajā un nesteidzīgākajā svētdienā – mākslas un garšu festivālā “Mākslas pikniks”. Mākslas pikniks trīs gadu laikā kļuvis par neatņemamu vasaras piedzīvojumu gan pašai muižai, gan dažādu vecumu un interešu grupu mākslas un mūzikas baudītājiem. Arī šogad festivāls parūpējies par mūzikas, mākslas, dejas, garšu, teātra un citu baudu piepildītu svētdienu.

 
Mākslas piknika laikā no 13.00 līdz 22.00 Lūznavas muižā un tās parkā mīsies mūzikas, teātra, laikmetīgās dejas, meistarklašu, ēšanas prieku un citas norises, ļaujot nesteidzīgi pavadīt notikumiem piepildītu svētdienu Rēzeknes novadā ar ģimeni un draugiem. Šī gada Mākslas piknika muzikālajai baudai sarūpēta dažāda mūzikas programma – džeza trio “The CieL Experience” (ASV), instrumentālā grupa “Subtilu Z” (Lietuva), čigānu-džeza mūzikas trio “Titoks” (Igaunija), turbofolka grupa “Oranžās brīvdienas”, indipopa grupa “Sus Dungo”, bet “Mākslas piknika” dienu noslēgs mūziķis Shipsea.
 
“Mākslas piknika” īpašais piedzīvojums ir norišu, meistarklašu un programmas dažādība, pārsteidzot arī ar to notikšanas vietām. Šis gads nebūs izņēmums – līdzās muzikālajai programmai un nesteidzīgai piknika piedzīvošanai būs skatāmas gan laikmetīgās dejas izrādes, leļļu izrādes, vērojama mākslas plenēra norise, laikmetīgā cirka priekšnesumi, piedzīvojamas vairāk nekā 10 radošās darbnīcas, arī šogad tiks kurināts un izņemts Lūznavas muižas keramikas ceplis.
 
Pasākuma laikā apmeklētāji varēs apskatīt vairākas izstādes un mākslas notikumus – franču mākslinieka Gotjē Osiepā darbu izstādi, 7. Starptautiskā keramikas simpozija izstādi, kas taps kopā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru, nepaspējušie varēs vēlreiz aplūkot populārā “Instagram” konta @dailypurrr zīmēto kaķu izstādi, tērpu mākslinieces Daigas Latkovskas tērpus, kā arī vērot mākslinieču apvienības “V.I.V.A.”, Aivja Pīzeļa, Grietas Butjankovas un Anastasijas Bikovas rosīšanos.
 
Mākslu un garšu festivāls “Mākslas pikniks” kā allaž īpašu programmu būs sarūpējis arī mazākajiem mākslas baudītājiem, kuri piknika norises būs aicināti piedzīvot laikā no 13.00 līdz 19.00 ar dažādām radošajām darbnīcām, lielajiem burbuļiem, leļļu izrādi “Koklītes ceļojums”, pasaku meistarklasi, īpašu rotaļu laukumu un citām norisēm.
 
“Mākslas piknika” ideja ir iedzīvināt aktīvo mākslas sajūtu, savienojot dažādas jomas un disciplīnas, veicinot kopradi mākslā, vidē, uzņēmējdarbībā un citās nozarēs, tā visa centrā paturot cilvēku un viņa sajūtas. Piknika aicinājums ir atklāt un novērtēt skaisto, dažādo un interesanto sev apkārt, tādēļ uz pasākumu aicināts ikviens, kas labā kompānijā vēlas gūt muzikālu, vizuālu un citu prieku baudījumu. Doma par Mākslas pikniku Lūznavas “Mūzā” radusies, 
savienojot te mītošo Mūzu, iedvesmu un atjaunotās muižas mākslas izpausmēm piemēroto infrastruktūru. Pirmajos trīs gados Mākslas pikniks guva plašu atsaucību, pulcējot gan vietējos iedzīvotājus, gan viesus no citām Latvijas vietām. Pasākums arī šogad kuplinās Rēzeknes novada dienu programmu.
 
Ieejas maksa “Mākslas piknikā” iepriekšpārdošanā ir 3,00 €, festivāla norises dienā uz vietas – 4,00 €, bērniem līdz 12 gadu vecumam – bez maksas. Biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā kā arī uz vietas pasākuma norises dienā. Plašāka informācija Lūznavas muižas mājaslapā http://luznavasmuiza.lv, rakstot muiza@luznava.lv vai zvanot +371 28686863.

Pēdējās ziņas

2019-06-30 No 3. jūlija līdz 20. jūlijam liliju izstāde Aizputē
2019-06-28 Latvijas mazpilsētu tūrisma attīstībai – individuāls potenciāls, kopīgi izaicinājumi
2019-06-27 Izcilais džezmenis Daniils Krāmers – atkal Jūrmalā!
2019-06-26 Kā sagatavot auto tālam vasaras ceļojumam
2019-06-26 Ineses Galantes koncerts Festivāla Summertime prelūdija jau 4. jūlijā
2019-06-22 Festivāls Liepājas vasara notiks Rundāles pilī
2019-06-22 Senā dzīvesveida skolas nodarbība -Vainagi renesansē
2019-06-22 21.jūnijā garākā līgodziesma pieskandināja Latviju
2019-06-21 Vasaras saulgriežu svinības Tukumā un apkārtnē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski