Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

7. augustā festivāla Summertime ietvaros Jūrmalā uzstāsies Emīrs Kusturica

2019-05-20

Emīrs Kusturica kopā ar The No Smoking Orchestra uzstāsies Jūrmalā 7. augustā, starptautiska jubilejas festivāla Summertime – aicina Inese Galante ietvaros. Šajā vakarā leģendārais Serbijas mūziķis un kinorežisors izpildīs karstasinīgu mūzikas salikumu, kas piepildīs Dzintaru koncertzāli arrokenrolu, Balkānu pank-roku, folk-džezu, čigānu motīviem, turku maršu un Āzijas melodijām.

 
Kusturica– mūsu laikmeta varonis, ar kuru nav nepieciešama īpaša iepazīstināšana. Viņa milzīgais talants un netradicionālais skatījums uz pasauli ir izteikts ne tikai viņa radītajās filmās, tādās pasaules kino pērlēs kā Čigānu laiks, Melnais kaķis, baltais kaķis, Dzīve kā brīnums un citās, bet arī viņa unikālajā kolorītajā mūzikā, kurairaksturīgs mākslinieka kultūras mantojuma enerģiskais skanējums.
 
“Visas manas darbības noved pie viena – vēlmes piederēt pašam sev un rīkoties saskaņā ar sirdsapziņas gribu. Es dzīvoju par prieku sevun daru to, kas man sagādā labas emocijas – kino un mūzika, turklāt es nekad neapstājos pie sasniegtā. Tā man ir nepieciešamība nemitīgi paaugstināt savu latiņu, izvirzīt arvien jaunas vēlmes un vajadzības. Ja mēs kaut ko ļoti vēlamies, tad visa pasaule darbosies par labu mūsu veiksmei,” stāsta dienvidslāvu ģēnijs Emīrs Kusturica.
 
Ar savu darbību Kusturica nodod savas dzimtenes kultūras kodu pārējai pasaulei. Balkānu kolorītu, kam raksturīga plaša sirds un spēja patiesi līksmot, brīvības mīlestība un gara stiprums –ir lemts piedzīvot miljoniem fanu visā pasaulē, pateicoties Kusturicas neordinārajai personībai un viņa apburošajiem koncertiem, kurus sniedz kopā ar The No Smoking Orchestra. Kusturica šajā ansamblī spēlē basģitāru un reizēm uzstājas arī kā solists.
 
 
 
Festivāla Summertime – aicina Inese Galante viesus 7. augustā pārklās Balkānu enerģētikai raksturīgais pozitīvisma vilnis – Emīra Kusturicas un The No Smoking Orchestra koncertā Dzintaru koncertzālē.
 
Biļetes uz festivālu Summertime – aicina Inese Galante pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī mājas lapā www.bilesuparadize.lv
Vairāk informācijas par festivāla programmu atradīsiet mājas lapā www.festivalsummertime.com.
 
***
Emīra Kusturicas&The No Smoking Orchestra mūzika:
***
Festivālu atbalsta: Jūrmalas pilsētas dome, A/S “Gaso”, SIA “LDzCargo”, Rīgas brīvosta, t/c “Spice”, Viktora Tihonova advokātu birojs, SIA “East-WestTransit”, valsts akciju sabiedrība “Latvijas Pasts”, viesnīca “SemaraHHotel Lielupe”, PureChocolate, Venden, dzirkstošais vīns “Rīgas Prestige Cuvée”, radio “Lounge FM 99,5”, izdevniecība “Rīgas viļņi”, žurnāls “Una”, žurnāls “Люблю”, žurnāls “L’Officiel Baltics”, Latvijas radio 3, žurnāls “Titanium”, žurnāls “VIP Lounge”, žurnāls “Riga ThisWeek”, žurnāls “Открытыйгород”, nacionālā informācijas aģentūra LETA, ziņu portāls Tvnet.lv, avīze “Neatkarīgā rīta avīze”, interneta-žurnāls brunch.lv.
 

Pēdējās ziņas

2019-05-10 24.maijā labākās tūrisma filmas izrādīs bezmaksas seansā
2019-05-09 Konkursa Ineses Galantes talanti finālā mūziķi sacentīsies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā
2019-05-09 Turpinās pieteikšanās radi!2019 Radošajām Tūrisma misijām mazpilsētās
2019-05-09 Lielajā dzintarā uzstāsies austrumu mūzikas tīrradņi Trio Mashrabiya
2019-05-02 Rīgā ar lielo koncertu uzstāsies Krievijas poproka grupa AloeVera
2019-05-02 Festivāls Liepājas vasara izziņo programmu
2019-05-01 Atvērtās dienas laukos Tukuma pusē
2019-05-01 Konkursa “Ineses Galantes talanti” finālā mūziķi sacentīsies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā
2019-05-01 Brīvdabas muzejā sezonas atklāšana

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski