Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīgā ar lielo koncertu uzstāsies Krievijas poproka grupa AloeVera

2019-05-02

10.maijā VEF radošā kvartāla kamerzālē (Ieriķu 5a) notiks grupas AloeVerapirmais lielais koncerts mūsu pilsētā,kurā mums sola bezgalīgu jautrību, dejas, jaunību un mīlestību. Pasākums kļūs par būs pirmo jaunā festivāla Botānikanotikumu. Šis projekts atklās jaunus māksliniekus, veidos starpkultūru tradīcijas, radošu un pozitīvu vidi. 

 
Grupa AloeVera uz Rīgu ved jaunu albumu “Alimono”, kurš tiks prezentēts koncertā. “Alimono – tā ir pati dzīve. Neskatoties ne uz ko, es dzīvošu – aizrautīgi un skaisti,” albuma ideju komentē grupas soliste Vera Musaeļana. Nenoliedzami, grupa neaizmirsīs arī visiemīļotākās kompozīcijas, tādēļ gatavojamies piesātinātajai vakara programmai. 
 
Paši mūziķi uzskata, ka AloeVera misija ir iemācīt mums DZĪVOT — elpot ar pilnu krūti, nekautrēties un nekaunēties no savām jūtām un emocijām. Savās dziesmās viņi atklāti runā par attiecībām, mīlestību un kaisli, vienlaikus nepārkāpjot robežu, aiz kuras sākas vulgaritāte. Viņi vienmēr ir patiesi gan pret sevi, gan pret skatītājiem. 
 
Pirms astoņiem gadiem pieci mūziķi no Jekaterinburgas izveidoja grupu, bet 2016.gada oktobrī viņi laida klajā savu piekto albumu “Kā Dievi”, kas kļuva par dižpārdokliiTunes krieviskajā segmentā, nostājoties līdzās Lēdijai Gāgai un Robijam Viljamsam. Grupa ir laidusi klajā sešus albumus, piecus video, ierakstījusi dziesmu kopā ar Zemfiru un amerikāņu Brazzaville, uzstājusies televīzijas raidījumā “Vakara Urgants”, televīzijas kanālā “Dzoždj” un “Naše Radio”, iekļuva gada labāko sieviešu dziesmu topā pēc žurnāla “Russkijreporter” versijas, vairākas reizes devusies tūrēs pa Krieviju un bijusi vadošā grupa neskaitāmos lielos mūzikas festivālos. 
 
Grupas sastāvs: 
/ Vera Musaeļana— vokāls, teksti, melodijas
/ Grigorijs Basovs —ģitāra
/ ArtjomsKlimenko— bass, ieraksti, miksēšana, aranžējumi, taustiņinstrumenti
/ Dmitrijs Derjabins— sitaminstrumenti
/ Staņislavs Landirevs— trompete
 
Pasākuma lapa sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/events/258852305018888/
 
Biļetes pieejams Biļešu serviss tīklā un hipersaitē: 
https://www.bilesuserviss.lv/rus/bileti/muzika/klubu-pasakumi/festivals-botanika-grupas-aloevera-koncerts-festival-botanika-koncert-grupy-aloevera-281604/?&utm_campaign=rus&utm_source=portal&utm_media=web&design=bilesuserviss&fbclid=IwAR2E0XJHVQGpAtJPI8L9smLbg6l0yhtddmC9nAW_UFJM5RQermA_mx9HS8A
 
 
PAR FESTIVĀLU BOTĀNIKA
 
Festivāls Botānika ir ilgstoša Rīgas mārketinga aģentūras PR LINIJA, kas darbojas kopš 2002.gada,radošā darba rezultāts. Rīkojot korporatīvos pasākumus un prezentācijas, programmu izklaides daļā tika iekļauti interesanti un savdabīgi mākslinieki no Krievijas. Pēc tam Rīgā un Jūrmalā notika šo mākslinieku solo koncerti, kurus apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju. Tā radās festivāla ideja. 
 
Nosaukums “Botānika” ataino organizatoru vēlmi rūpīgi atlasīt muzikālos un citus radošos materiālus. Festivāls –tās ir konceptuāli sagatavotas programmas, īpaša, neatkārtojama aura, svētku sajūta, iespēja iekļauties aktuālā formātā. Botānikas pirmāskatuve būs VEF radošā kvartāla kamerzāle (http://vefkvartals.lv/), tas ir moderns komplekss, kurā pulcējas pilsētas radošā inteliģence (arhitekti, mākslinieki, fotogrāfi, u.c.). Nākotnē bijušā ražošanas giganta VEF rajonu ir plānots pārveidot par funkcionālu telpu apjomīgiem kultūras un biznesa projektiem. Festivāls Botānika kļūs par vienu no šādiem notikumiem, veidojot jaunu pilsētas estētiku. 
 
Festivāla Botānikadalībnieku saraksts jau ir jauno un talantīgo plejāde: autore un dziedātāja ŽeņaĻubiča, dziedātāja VarvaraVizbora, indierockgrupa Sansara, retro kolektīvs VIA Tatjana, indiepop grupa OQJAV. Festivāla programma sāksies maijā un turpināsies līdz 2019.gada nogalei. 
 
Festivāla Botānika autori un organizatori: mārketinga aģentūra PR LINIJA.
 
Festivāla partneri: t/c DOMINA, radio SWH+, žurnāls OTKRITO, online-žurnāls Brunch.lv,kompānija JCDecaux, RigaThisWeek, salons DRY BY, restorāns HolyMoly, Coffee CULT, BaoBun.
Festivāla Botānika oficiālais dzēriens – alus Kronenbourg 1664 Blanc. 
 
Festivāla lapa sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/botanikafestival/
Festivālalapa sociālajā tīklā Instagram: https://www.instagram.com/botanikafestival/
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Vladislava Galkina
Mārketinga aģentūra PR LINIJA,
+371 29 41 03 04
+371 29 28 78 90
linija@pr-linija.lv

Pēdējās ziņas

2019-05-02 Festivāls Liepājas vasara izziņo programmu
2019-05-01 Atvērtās dienas laukos Tukuma pusē
2019-05-01 Konkursa “Ineses Galantes talanti” finālā mūziķi sacentīsies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā
2019-05-01 Brīvdabas muzejā sezonas atklāšana
2019-04-29 Aleksandrs Vasiļjevs Rīgā izrādīs teatralizētu šovu MODES ALĶĪMIJA. Stila ikonas
2019-04-29 Liepājas Mākslas forums atklāj piektās jubilejas programmu
2019-04-26 Lauku apceļošanas pasākums Atvērtās dienas laukos 2019, 4. - 6. maijā Latvijā un 10-12. maijā Lietuvā
2019-04-17 Pavasara Rīgas restorānu nedēļa no 22.-28.aprīlim
2019-04-15 1. un 2. jūnijā Latvijā pirmās Mājas kafejnīcu dienas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski