Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Sākusies tiešsaistes balsošana par konkursa Ineses Galantes talanti finālistiem

2019-04-08

Ir paziņoti klasiskās mūzikas izpildītājmākslinieku konkursa Ineses Galantes talanti 2019 finālisti. Konkurss notiek jau sesto reizi arRietumu bankas labdarības fonda atbalstu. Jauno talantu video priekšnesumi, kuri ir izturējuši žūrijas atlasi, publicēti konkursa oficiālajā vietnē http://www.inesesgalantestalanti.lv

 
Prestižā mūziķu konkursa organizatori aicina visus jauno mākslinieku cienītājus atbalstīt jaunus talantus: nodot savas balsis par labākajiem priekšnesumiem un noteikt uzvarētāju nominācijā Skatītāju simpātija 2019. Katru gadu konkursa “Ineses Galantes talanti” publiskajā balsojumā piedalās vairāk nekā 70000 cilvēku no visas pasaules, tā atbalstot un motivējot talantīgos jauniešus. 
 
Konkurss tradicionāli notiek četrās kategorijās– vokālā māksla, taustiņinstrumentu spēle, stīgu instrumentu spēle, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle. No šogad iesniegtajiem pieteikumiem žūrija klātienē izvēlējusies klausīties31 finālista priekšnesumus. Publiskais balsojums turpināsies līdz 11. maijam,bet konkursa fināls un uzvarētāju apbalvošana notiks 12.maijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.
 
“Ļoti patīkami, ka dalībnieku līmenis aug ar katru gadu. Patīkami, ka mūzikas skolas un akadēmija augstu novērtē mūsu konkursa nozīmīgumu, mēs priecājamies par auglīgu sadarbību. Iepriekšējo konkursu dalībnieku un finālistu panākumi runā paši par sevi: saksofonists Aigars Raumanis, koklētāja Līga Griķe, vokāliste Marlēna Keine, vijolniece Sabīne Sergejeva un citi talantīgi mākslinieki ar panākumiem uzstājas uz pasaules skatuvēm, ieņem augstas vietas starptautiskās sacensībās un atzīst, ka mūsu konkursam ir bijusi nozīmīga loma viņu profesionālajā attīstībā.
 
Viens no mūsu projekta galvenajiem mērķiem – atvērt dalībniekiem ceļu uz nopietnu koncertdzīvi: mēs organizējam meistarklases un aicinām finālistus uzstāties mūsu koncertos, arī festivālā Summertime.Ikviens jauns mākslinieks novērtē pieredzi, kura iegūta strādājot uz vienas skatuves ar izciliem mūziķiem, ansambļu partneriem, saprot, cik vērtīga ir pieredze, muzicējot kopā ar profesionālu orķestri, sastrādājoties ar diriģentu un komunicējot ar izglītotu publiku. Vissvarīgākais – tā ir iespēja atklāt sevi, savu talantu, sajusties māksliniekam,” stāsta operdziedātāja, konkursa organizatore un žūrijas priekšsēdētāja Inese Galante.
 
Konkursa organizatori saka paldies projekta partneriem: līdztekus naudas balvām un stipendijām uzvarētājiem un pedagogiem, kas tiek piešķirtas ar Rietumu bankas labdarības fonda atbalstu, laureāti saņem balvas no t/c Spice, tūrisma aģentūras AtlanticTravel,izdevniecībāmRīgas Viļņi, Dienas Žurnāliun holdinga MixMediaGroup.
 
Konkursu organizē: Ineses Galantes fonds.
 
Aktuālo informāciju meklējiet konkursa oficiālajā lapās sociālajos tīklos:
Draugiem:  https://www.draugiem.lv/inesesgalantesfonds/
 
Papildu informācija: Toms Ostrovskis, + 371 25 260 290,  toms.ostrovskis@inessagalante.com
 
 
 

Pēdējās ziņas

2019-04-08 LSO aicina uz romantisku pavasara koncertu
2019-04-08 airBaltic palielina lidojumu skaitu uz Islandi
2019-03-21 Lielās dienas sagaidīšana Brīvdabas muzejā notiks 24. martā
2019-03-16 airBaltic kļūst par vadošo lidsabiedrību Tallinā
2019-03-16 Cēsis - arvien populārāks galamērķis viesiem no visas pasaules
2019-03-14 airBaltic piedāvā jaunu pakalpojumu – smagā rokas bagāža
2019-03-14 Lielais dzintars izziņo vasaras koncertu māksliniekus
2019-03-11 Pieteikumu iesniegšanas termiņš konkursā Ineses Galantes talanti 2019 pagarināts līdz 17.martam
2019-03-11 Ar vērienu atklāts Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski