Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Lielais dzintars izziņo vasaras koncertu māksliniekus

2019-03-14

 

Liepājas koncertzāle Lielais dzintars izsludinājusi vasaras koncertu programmu. Šovasar klausītājus gaida trīs īpaši saulaini  un dzirkstoši koncerti – sezonu koncertzāle atklās ar elektrizējošu enerģiju franču grupas Electro Deluxe sniegumā un turpinās ar blūza dvēseli Jūdžinu Hideaway Bridžesu (Eugene Hideaway Bridges) no ASV. Vasaras koncertus Lielajā dzintarā vainagos amerikāņu džeza dīva Šeina Stīla (Shayna Steele).

“Liepāja ir ne tikai viena no Latvijas kultūras, bet arī vasaras galvaspilsētām! Tāpēc aicinām šeitsvinēt brīvdienas ar pilnu jaudu – uzņemt saules enerģiju ar Electro Deluxe, remdēt dvēseli blūzā ar Jūdžinu Hideaway Bridžesu un uzburt Ņujorkas cienīgu ballīti ar Brodvejas dīvu Šeinu Stīlu, baudīt vasaras koncertus Lielajā dzintarā aicina koncertzāles mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča.
 
Vasaras koncertus Lielais dzintars atklās 8. jūnijā ar grupu Electro Deluxe – franču džeza, fanka, hiphop un soula grupa, kas sevi dēvē par vilkiem jēra ādā. Ar dinamītam līdzīgu jaudu viņi iekarojuši pasaules koncertzāļu lielākās skatuves – Ķīnā, Indijā, Kanādā, Meksikā, Turcijā, Eiropā. Ar saviem ekspresīvajiem un emocijām piesātinātajiem priekšnesumiem Electro Deluxe kļuvusi par vienu no pieprasītākajām mūzikas grupām Eiropas lielākajos džeza un popmūzikas festivālos.
 
Pēdējie trīs no viņu sešiem studijas albumiem iekarojuši Francijas džeza mūzikas un popmūzikas topu virsotnes. Grupas mūzika ir dzirdama arī filmās un televīzijas pārraidēs, tai skaitā, ASV skatītākajā seriālā Labā sieva (The Good Wife). 2017. gadā Electro Deluxe tika apbalvota kā gada labākā grupa, saņemot franču ekvivalentu Grammy balvai – džeza mūzikas balvu Victoiredela Musique.
 
 
6. jūlijā pašmāju leģendārā rokenrola grupa Keksi būs apvienojušies ar blūza un solmūzikas zvaigzni Jūdžinu Hideaway  Bridžesu, lai sniegtu savu vienīgo kopīgo koncertu. Jūdžins Hideaway Bridžess ir amerikāņu blūza un soulmūzikas dziedātājs, dziesmu autors un ģitārists, kurš ar panākumiem izdevis septiņus mūzikas albumus un uzstājies visā pasaulē.
 
Pasaules slavu Bridžess iemantoja, uzstājoties kopā ar leģendārajiem amerikāņu blūzmeņiem B.B.King un Big Joe Turner. Šodien par blūza zvaigzni ir kļuvis viņš pats – ieguvis deviņas ASV Blūza mūzikas balvas nominācijas, apbalvojumu kā gada soulmūzikas un blūza mākslinieks, saņēmis apbalvojumu par gada labāko mūzikas albumu un daudzas citas prestižas balvas.
 
 
Vasaras koncertus Lielajā dzintarā vainagosamerikāņu džeza dīva, dziedātāja, dziesmu autore un Brodvejas aktrise ŠeinaStīla. 10. augustā viņa apvienosies ar pašmāju artistiskoLatvijas Radio bigbendu, lai sniegtu savu pirmo kopīgo koncertu Liepājai. Jau līdz ar sava pirmā soloalbuma iznākšanu ŠeinaStīla kļuva par atzītu solomākslinieci.
 
Klubi Losandželosā cīnījās par viņas priekšnesumiem, un Sanfrancisko, Ņujorkā, Milānā, Romā un Cīrihē Stīlu sagaidīja pārpildītas zāles un uzticīgs fanu loks. Desmit gadus pēc sava pirmā soloalbuma spēcīgā vokāla īpašniece ir nodēvēta par amerikāņu džeza dīvu, vienu no mūsu laika spožākajām dziedošajām sensācijām.
 
Harizmātiska, apburoša un patiesi unikāla balss ar vulkāna izvirdumam līdzīgu spēku, izcila vokālā tehnika un komponistes prasmes. Sadarbojusies ar popmūzikas zvaigzni Riannu un amerikāņu elektroniskās mūzikas leģendu Mobiju, ierakstījusi vēl vienu spožu soloalbumu Rise. Dziedātājas vokāls izskanējis populārākajos ASV TV šovos, tādās filmās kā Sekss un Lielpilsēta 2, kanāla HBO seriālā Soprano ģimene, kā arī Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā.
 
 
Koncertu norisi atbalsta Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds. Plašāka informācija lasāma lielaisdzintars.lv. Biļetes nopērkamas koncertzāles Lielais dzintars informācijas centrā, Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.
 
 
Santa Margeviča
 

Pēdējās ziņas

2019-03-14 airBaltic piedāvā jaunu pakalpojumu – smagā rokas bagāža
2019-03-11 Pieteikumu iesniegšanas termiņš konkursā Ineses Galantes talanti 2019 pagarināts līdz 17.martam
2019-03-11 Ar vērienu atklāts Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls
2019-03-10 Lielajā dzintarā uzstāsies vijolniece Elīna Bukša ar Trio Aventure
2019-03-06 Sieviešu dienas pasākumi Tukuma pusē
2019-03-06 Austrasbērnu koncerts šo ceturtdien ieskandina AUSTRASDIENAS Rīgā Latvijas 1. rokkafejnīcā
2019-03-06 Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivālu vainagos kora Latvija un Liepājas Simfoniskā orķestra lielkoncerts
2019-03-02 airBaltic astoto gadu pēc kārtas atzīta par labāko darba devēju
2019-03-02 Latviešu dzeja un mūzika skanēs Liepājas koncertzālē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski