Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Austrasbērnu koncerts šo ceturtdien ieskandina AUSTRASDIENAS Rīgā Latvijas 1. rokkafejnīcā

2019-03-06

 7. martā, pulksten 19.00 Austrasbērniaicina uz koncertu un  sadziedāšanos Latvijas 1. rokkafejnīcā (Vecrīgā, Mārstaļu ielā 2/4). Šis koncerts ieskandina Austrasdienas Rīgā un reizē noslēdz dziesminieku koncertu ciklu rokkafejnīcā, kas vēsta par Austras Pumpures iedibinātās tradīcijas turpinājumu dziesmās un cilvēkos. Ieeja par ziedojumiem radošajai telpai Austras istaba


Austrasdienas Rīgā šogad Austrasbērni ieskandinās, dziedot gan pašu sarakstītās dziesmas, tādējādi iepazīstinot ar savu radīto mūziku un stāstiem, gan arī kopā izpildot līdzi dziedamas citu autoru melodijas, tostarp Imanta Kalniņa, Valda Atāla un citas dziesmas. Koncertā, kas norisināsies divās daļās, gaidāma liela dažādība – būs gan maz zināmas vai reti dzirdētas dziesmas, gan arī plaši pazīstamas un līdzi dziedamas melodijas. 
 
Šajā koncertā piedalīsies Austrasbērni: Arnis Miltiņš, Laine Ligere-Stengrevica, Vita Krūmiņa, Agita Kaužēna, Simona Rača, Jānis Rūcis, Vita Dambe, Eduards Cauna, Ilze Kovere, Dace Prūse, Matīss Vestmanis, Kristaps Sudmalis un daudzi citi. 
 
Pasākumā ieeja par ziedojumiem radošajai telpai “Austras istaba”, kas atrodas Liepājā mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā. Verot durvis Austras istabai, Austras biedrības pārstāvji un Austrasbērni pamazām veic gan leģendārās dziesminieces Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanu, gan arī nodrošina viņas aizsāktā darba turpinājumu – rada vietu dziesmai un dzejai Liepājā. 
 
Plašāka informācija: www.austrasbiedriba.lv . Austrasbērnu koncertu rīko Austras biedrība, atbalsta Latvijas 1.rokkafejnīca.
 
Koncerts tiks fotografēts un filmēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākumu publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos). 
 
 
Inese Muižniece
 

Pēdējās ziņas

2019-03-06 Sieviešu dienas pasākumi Tukuma pusē
2019-03-06 Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivālu vainagos kora Latvija un Liepājas Simfoniskā orķestra lielkoncerts
2019-03-02 airBaltic astoto gadu pēc kārtas atzīta par labāko darba devēju
2019-03-02 Latviešu dzeja un mūzika skanēs Liepājas koncertzālē
2019-03-02 Ar savu jaunāko koncertprogrammu Liepājā uzstāsies Sinfonietta Rīga
2019-02-24 Par 79% pieaug airBaltic mobilo biļešu rezervāciju skaits
2019-02-24 Atklās Liepājas Starptautiskajam zvaigžņu festivālam veltītu foto izstādi
2019-02-20 Latvijas 1.rokkafejnīcāRīgā koncertēs Austrasbērni no Liepājas
2019-02-20 Ar solokoncertu Lielajā dzintarā uzstāsies Vestards Šimkus

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski