Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Latviešu dzeja un mūzika skanēs Liepājas koncertzālē

2019-03-02

25. martā,plkst. 11.00 un 13.00 Liepājas koncertzāle Lielais dzintars aicina uz koncertu Latviešu dzeja un mūzika. Toreiz un tagad. Aktuālie mūsdienu mākslinieki – dziedātāji Daumants Kalniņš un Beāte Zviedre, aktieris un operas tenors Emīls Kivlinieks, reperis Pikaso, dzejniece Madara Gruntmaneun citi skatuves mākslinieki – apvienosies, lai mūsdienu džeza mūzikas valodā jauniešus aicinātu iejusties dzejas pasaulē.

Koncerta programma klausītājiem piedāvās iejusties latviešu literatūras dižgaru Aspazijas un Friča Bārdas dzejas pasaulē, tai pretstatot mūsdienu dzejnieces,Latvijas Literatūras gada balvas laureātes, liepājnieces Madaras Gruntmanes skaudro dzeju. Klasiķu Emīla Dārziņa un Alfrēda Kalniņa skaistās melodijas koncertā mūsdienu džeza mūzikas valodā izpildīs pašmāju populārais dziedātājs Daumants Kalniņš un viņa džeza kvintets, vokālās apvienības Framest dziedātāja Beāte Zviedre, dziedošais aktieris Emīls Kivlinieks un liepājniekiem labi zināmā pianiste Agnese Egliņa.
 
“Pēdējā laikā Liepāja ir kļuvusi par vienu no aktīvākajām koncertvietām arī man. Ļoti izbaudu laiku pilsētā, un katru reizi cenšos noķert svaigo jūras gaisu. Brīdis, kad uz vienas skatuves mūzikā satiekas Aspazija un Fricis Bārda, ir svētki, kurus gaidu vairāk par savu dzimšanas dienu!” par gaidāmo uzstāšanos Lielajā dzintarā ar koncertu Latviešu dzeja un mūzika. Toreiz un tagad stāsta Beāte Zviedre.
 
Koncertprogramma Toreiz un tagad aicina klausītājus sadzirdēt, kā klasiskās un modernās stīgas saplūst vienā veselumā. Īpašu akcentu programmai piešķir repa mūzika, ko izpildīs pašmāju hip-hop mākslinieks Pikaso, kā arī dzejnieces Madaras Gruntmanes dzejas lasījumi.
 
“Ar koncertu vēlos uzrunāt jauniešu auditoriju, salīdzinot vecmeistaru un mūsdienu dzeju. Vēlos parādīt, ka dzeja nav nekāds “bubulis”, ka tā var būt un ir aktuāla. Manos dzejoļos ietvertas jauniešiem svarīgas tēmas, un ir būtiski ar viņiem veidot dialogu, rast kontaktu, padarot dzejas pasauli aizvien pieejamāku,” teic Madara Gruntmane.
 
Koncertu ar Liepājas pašvaldības un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu rīko Liepājas koncertzāle Lielais Dzintars, plašāka informācija lasāma 25. martā,plkst. 11.00 un 13.00 Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” aicina uz koncertu “Latviešu dzeja un mūzika. Toreiz un tagad”. Aktuālie mūsdienu mākslinieki – dziedātāji Daumants Kalniņš un Beāte Zviedre, aktieris un operas tenors Emīls Kivlinieks, reperis Pikaso, dzejniece Madara Gruntmaneun citi skatuves mākslinieki – apvienosies, lai mūsdienu džeza mūzikas valodā jauniešus aicinātu iejusties dzejas pasaulē.
 
 
 
 
 
Santa Margeviča
 

Pēdējās ziņas

2019-03-02 airBaltic astoto gadu pēc kārtas atzīta par labāko darba devēju
2019-03-02 Ar savu jaunāko koncertprogrammu Liepājā uzstāsies Sinfonietta Rīga
2019-02-24 Par 79% pieaug airBaltic mobilo biļešu rezervāciju skaits
2019-02-24 Atklās Liepājas Starptautiskajam zvaigžņu festivālam veltītu foto izstādi
2019-02-20 Latvijas 1.rokkafejnīcāRīgā koncertēs Austrasbērni no Liepājas
2019-02-20 Ar solokoncertu Lielajā dzintarā uzstāsies Vestards Šimkus
2019-02-15 16. februārī Ungurmuižā skanēs Franča Šūberta dziesmu cikls
2019-02-15 Konkursa Ineses Galantes talanti- laureāti iekaros pasaules skatuves
2019-02-12 airBaltic un Tez Tour Latvijašogad veiks par 14% vairāk čarterlidojumu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski