Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalā notiks Vladimira Visocka piemiņas vakars

2019-01-17

 

25.janvārī plkst.19:00 Jūrmalas viesnīcā Pegasa Pils Boutique SPA Hotel & Resort Jurmala (Jūras iela 60, Dzintari) notiks Vladimira Visocka piemiņai veltīts muzikāli poētisks vakars. Dižā dzejnieka, mūziķa un aktiera dzimšanas dienā ar autorprogrammu Bet es nākšu jūsu dvēselēs… uzstāsies Krievijas nopelniem bagātais aktieris, leģendārā Tagankas teātra aktieris Aleksandrs Curkans. 

 
Monoizrāde notiks kā dzīva saruna ar skatītājiem. Vakara programmā skanēs iemīļoti dzejoļi, Vladimira Visocka labākās dziesmas un citi Tagankas teātra repertuāra darbi. Aleksandrs Curkans ar viņam piemītošo emocionalitāti un tehnisko meistarību izpildīs Visocka kompozīcijas par kara tēmām, pieskarsies Hamleta periodam un humora tēmai Visocka daiļradē, kā arī pastāstīs reālus, aizraujošus stāstu no Tagankas teātra dzīves. Uz ekrāna tiks rādīti ekskluzīvi arhīvu materiāli – skatītāji redzēs retus video ar Vladimiru Visocki, viņa draugiem, Marinu Vladi, fragmentus no filmām ar viņa piedalīšanos, kadrus no Tagankas teātra un teātra “Romen” dzīves. 
 
“Es Tagankā kalpoju 15 gadus. Mani partneri uz skatuves bija tādi diži aktieri kā Valērijs Zolotuhins, Ivans Bortņiks, Leonīds Filatovs, Semjons Farada, Vitālijs Šapovalovs. Tādēļ man ir ļoti dārgs viss, kas ir saistīts ar Taganku, ar neatņemamu tā sastāvdaļu – Vladimiru Visocki. Man ir liels gods uzstāties ar programmu, kas ir veltīta šim apbrīnojamajam teātrim un šo dižo un brīnišķīgo cilvēku piemiņai,” pastāstīja Aleksandrs Curkans.  
 
Aktieris Aleksandrs Curkans ir bijis leģendārā teātra režisora Jurija Ļubimova skolnieks, darbojās Tagankas teātrī no 1994. līdz 2001.gadam, tur nospēlēja galvenās lomas neskaitāmos kulta iestudējumos: Marķīzs de Sads (Marata loma), Veņička Jerofejevs(Veņičkas loma), Meistars un Margarita (Ivana Bezdomnova loma), Brāļi Karamazovi (Mitjas Karamazova loma) un citos. Nospēlējis vairāk nekā 70 lomas kino, to vidū Bumers 2, Sniegs purpura krāsā, Sibīrijas kņazes noslēpums, “zrāviens, Bīstamie sakari, u.c., kā arī televīzijas seriālos Nadeždas krasts, Papardes zieds, Sirds nav akmens, Inkasatori, Maskava. Trīs stacijas, Mežzinis, Skola resnītēm, Miesassargs 3, Izmeklētāja Gurova jaunā dzīve, Platīns, Gromovi, u.c. 
 
Radošās tikšanās ilgums - 1 stunda 30 minūtes. 
Pēc tam visi skatītāji tiek aicināti pēcpasākuma tikšanos, kur neformālākā atmosfērā turpināsies sarunas ar Aleksandru Curkanu. 
 
Organizators: MVK city Pro un Radošais nams “Kaķis maisā”.
 
 
Pasākuma lapa sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/events/555405001589987/
 
 
 
 

Pēdējās ziņas

2019-01-17 Šo ceturtdien Latvijas 1.rokkafejnīcā koncertē Anta Eņģele
2019-01-17 Latvijā pirmo reizi uzstāsies pasaulslavenais itāļu tenors Marko Bīslijs
2019-01-17 Latvijas Mākslas akadēmija aicina uz ikgadējo karnevālu
2019-01-12 Lielajā dzintarā atskaņos jaunu Mendelszona, Ravela un Dzenīša koncertprogrammu
2019-01-08 No 12. līdz 24. februārim Kuldīgas Mākslas namā izstāde Māls un pavediens
2019-01-05 Gidons Krēmers, cirks un tango- unikāls koncerts Lielajā dzintarā
2019-01-05 Latvijā pirmo reizi notiks leģendārā Maskavas teātra viesizrādes
2019-01-05 airBaltic uzsāks lidojumus uz Dublinu
2018-12-21 BRĪVDABAS MUZEJĀ BŪS APSKATĀMA IZSTĀDE -MUZEJA IEGUVUMI 2018

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski