Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Martā Latvijā koncertēs japāņu superzvaigzne – džeza pianiste Hiromi

2018-12-21

Sarūpējot Ziemassvētku pārsteigumu mūzikas baudītājiem, no piektdienas, 21. decembra, Liepājas koncertzāle Lielais dzintars uzsākusi biļešu tirdzniecību uz Latvijā gaidāmo Japānas superzvaigznes, spilgtās džeza pianistes Hiromi koncertu. Tas notiks 2019. gada 23. martā koncertzālē Lielais dzintars un būs vienīgais pianistes koncerts Ziemeļeiropā, kā arī koncertzāles vērienīgākais nākamā gada notikums. Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

“Neviens no pasaules pianistiem klavieres solo formātā nespēlē ar tik apbrīnojamu virtuozitāti un aizraujošu neparedzamību kā to dara Hiromi – GRAMMY balvas ieguvēja, viena no izcilākajām mūsdienu pianistēm”, definē “mūzikas enciklopēdija” All Music Guide. 
 
Izpelnoties Japānas brīnumbērna slavu, jau pusaudzes gados Hiromi klavierspēli attīstīja pie viena no mūsdienu vadošajiem džeza pianistiem Čika Korea (Chick Corea) un uzstājās kopā ar Eiropas vadošajiem orķestriem. Vēlāk viņas skolotāju un skatuves partneru vidū bija arī leģendārais džeza pianists Oskars Petersons (Oscar Peterson) un Ahmads Džamals (Ahmad Jamal). Vēl būdama Bostonas Bērklijas mūzikas koledžas studente,  pianiste ASV laida klajā savu debijas albumu.Šodien, apvienojot klasiskās mūzikas repertuāru ar dziļu džeza tradīcijas izpratni un roka elementiem, Hiromi izdevusi duci mūzikas albumu.
 
2019. gada pavasari ekstravagantā pianiste un komponiste aizvadīs sava jaunā mūzikas albuma Solo zīmē un dosies albuma pasaules koncertturnejā. Koncerts Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” būs vienīgais Ziemeļeiropā. Koncerttūres ietvaros Hiromi uzstāsies arī Vācijā, Šveicē, Krievijā, Kanādā, ASV un Lielbritānijā. Tūres koncerti Ķelnē, Maskavā, Honolulu un Mančestrā jau izpārdoti.
 
Hiromi koncerts Liepājas koncertzālē būs 2019. gada vērienīgākais ekskluzīvās koncertsērijas “Pasaule Lielajā dzintarā” notikums. To ar Liepājas pašvaldības atbalstu organizē SIA Lielais Dzintars. Plašāka informācija – lielaisdzintars.lv.
 
 
 
Santa Margeviča
 
 

Pēdējās ziņas

2018-12-21 BRĪVDABAS MUZEJĀ BŪS APSKATĀMA IZSTĀDE -MUZEJA IEGUVUMI 2018
2018-12-21 Svētku notikumi Tukumā un apkārtnē
2018-12-19 Ikgadējie svētki Šerloka Holmsa dzimšanas diena, 2019.gadā notiks vasarā
2018-12-18 Ziemassvētku sajūtas Bauskas pils muzejā
2018-12-18 BRĪVDABAS MUZEJS IELŪDZ UZ ZIEMAS SAULGRIEŽU SVINĪBĀM UN BLUĶA VAKARU
2018-12-13 Adventa mūzikas svētkos šonedēļ muzicē Laine Ligere-Stengrevica un Ieva Akuratere
2018-12-11 Natālija Tumševica – Ērgle aicina uz Ziemassvētku labdarības vakaru
2018-12-11 Rīgas Doma baznīcā izskanējusi Ineses Galantes Ziemassvētku prelūdija
2018-12-09 Sešas iespējas, ko gada nogalē izbaudīt Viļņā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski