Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ikgadējie svētki Šerloka Holmsa dzimšanas diena, 2019.gadā notiks vasarā

2018-12-19

Svētku Šerloka Holmsa dzimšanas diena organizatori informē, ka 2019.gadā vispopulārākajam detektīvam, misteram Šerlokam Holmsam veltīti svētki notiks vasarā. Jau ir ieplānoti vairāki Holmsa tematikai veltīti pasākumi Rīgā un Jūrmalā. Plašāka informācija būs zināma jau tuvākajā laikā.

 
“Esam paņēmuši nelielu pauzi. Ir ļoti sarežģīti un neiedomājami atbildīgi katru gadu veidot pilnvērtīgus svētkus pilsētas līmenī ar daudzām norises vietām un neskaitāmiem dalībniekiem. Turklāt, ilgus gadus gatavojot svētkus ziemā, ir radušās daudzas interesantas idejas vasarai, kuras mēs vēlētos īstenot. Tādēļ svētku organizācijas komiteja nolēma, ka vienu gadu mūsu pasākums notiks vasarā, vienu gadu – ziemā, tā mainot sezonas, tematiku un mērķus,” stāsta projekta Šerloka Holmsa dzimšanas diena līdzorganizatore, mārketinga aģentūras PR LĪNIJA līdzīpašniece Vladislava Galkina. 
 
Šerloka Holmsa dzimšanas dienas svinības Rīgā notika katru gadu no 2012. līdz 2018.gadam, pulcējot pilsētas centrā tūkstošiem slavenā detektīva cienītājus no Latvijas un citām valstīm. Katru gadu svētku laikā notika tradicionālie pasākumi – krāšņs kostīmtēlu gājiens, ekskursijas pa Igora Masļeņņikova filmas uzņemšanas vietām, retro fotosalons, kā arī unikāli pasākumi, kuri tika sagatavoti svinībām konkrētajā gadā – mēmās filmas par Šerloku Holmsu seanss kopā ar džeza duetu, Šerloka Holmsa muzejs, kurā bija apvienotas varoņa istabas visslavenākajos ekranizējumos, kur detektīvu atveidoja Benedikts Kamberbačs un Vasilijs Ļivanovs, vēl daudzas citas interesantas idejas. Šerloka Holmsa dzimšanas diena ir svētki, kas kļuva par Latvijas galvaspilsētas vizītkarti, piesaistot mūsu pilsētai neskaitāmus tūristus no dažādām valstīm. Turpinājums sekos! 
 
 
 PR Līnija

Pēdējās ziņas

2018-12-18 Ziemassvētku sajūtas Bauskas pils muzejā
2018-12-18 BRĪVDABAS MUZEJS IELŪDZ UZ ZIEMAS SAULGRIEŽU SVINĪBĀM UN BLUĶA VAKARU
2018-12-13 Adventa mūzikas svētkos šonedēļ muzicē Laine Ligere-Stengrevica un Ieva Akuratere
2018-12-11 Natālija Tumševica – Ērgle aicina uz Ziemassvētku labdarības vakaru
2018-12-11 Rīgas Doma baznīcā izskanējusi Ineses Galantes Ziemassvētku prelūdija
2018-12-09 Sešas iespējas, ko gada nogalē izbaudīt Viļņā
2018-12-09 Ziemassvētku prelūdija Doma baznīcā
2018-12-09 No 15. decembra Mākslas akadēmijā -JARMARKA
2018-12-09 Valmierā atklās izstādi UPE

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski