Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Adventa mūzikas svētkos šonedēļ muzicē Laine Ligere-Stengrevica un Ieva Akuratere

2018-12-13

Trešajā Adventē, 16. decembrī, dziesminieku koncertu ciklā Adventa mūzikas svētki Rīgā pulksten 12.00 Rīgas Mārtiņa evaņģēliski luteriskajā baznīcā, (Slokas ielā 34) uz koncertu aicina Laine Ligere-Stengrevica, Helvijs un Agnese Stengrevici, bet vakarpusē, pulksten 18.00, Latvijas Apvienotajā Metodistu baznīcā, Rīgas 1. draudzē (Akas ielā 13) muzicēs Ieva un Matīss Akurateri kopā ar Leonu Sējānu. Ieeja bez maksas.

 
Dziesminiece Laine Ligere-Stengrevica ar ģimeni – vīru Helviju Stengrevicu un meitu Agnesi Stengrevicu– Adventa mūzikas svētkos piedalās jau otro reizi. Viņi stāsta: “Ziemassvētki ir vieni no mīļākajiem svētkiem mūsu un arī daudzām citām ģimenēm! Tie ir lieli mīlestības svētki. Pasaule saņēma lielāko Dieva mīlestības dāvanu – Dieva Dēlu. Šajos svētkos mēs katrs cenšamies dot kādu mīlestības apliecinājumu saviem tuvākajiem, saviem līdzcilvēkiem. Adventa laiks mūs sagatavo šī skaistā notikuma sagaidīšanai katru gadu no jauna. Šajā koncertā kopā ar klausītājiem tuvosimies savās sirdīs šiem skaistajiem svētkiem – Dieva Dēla dzimšanas svētkiem – Ziemassvētkiem.”
 
Tik daudzpusīgā un daudzšķautņainā Latvijas mūzikas personība Ieva Akuratere šajā koncertu ciklā būs dziesminieces veidolā un uzstāsies kopā ar savu dēlu Matīsu Akurateru un draugu Leonu Sējānu. Viņas aicinājums uz koncertu skan gaišās sajūtās: “Ziemassvētki daudziem pieaugušajiem rada sirsnīgo, mīļo patvēruma sajūtu bērnībā un atgādina skaidrās, laimīgās bērna sirds prieku. Vēlamies Adventa laikā ar mūzikas skaņām pietuvināt jaunas gaismas un jaunas cerības dzimšanas svētkus.”
 
Koncertu ciklā Adventa mūzikas svētki Rīgā klausītāji tiek aicināti uz septiņiem dziesminieku koncertiem dažādās Rīgas baznīcās četrās decembra svētdienās. Pirmajās trīs Adventēs notiek katrā divi autorkoncerti, bet ceturtajā Adventē, 23. decembrī, visi svētku dalībnieki pulcēsies lielajā noslēguma koncertā Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskajā baznīcā.Šogad svētkos piedalās Kārlis Kazāks, Haralds Sīmanis, Anta Eņģele, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa, Laine LigereStengrevica, Helvijs un Agnese Stengrevici, Ieva un Matīss Akurateri un Leons Sējāns. Ieeja koncertos bez maksas.
 
Koncertu ciklu rīko Austras biedrība sadarbībā ar koncertu norišu vietu pārstāvjiem, atbalsta Rīgas dome. Koncepcijas idejas autore un producente – Austras biedrības vadītāja Signe Sniedze. Koncertu koordinators Ēriks Pozemkovskis.
 
Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākuma publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos). 
 
 
Inese Muižniece
 

 

Pēdējās ziņas

2018-12-11 Natālija Tumševica – Ērgle aicina uz Ziemassvētku labdarības vakaru
2018-12-11 Rīgas Doma baznīcā izskanējusi Ineses Galantes Ziemassvētku prelūdija
2018-12-09 Sešas iespējas, ko gada nogalē izbaudīt Viļņā
2018-12-09 Ziemassvētku prelūdija Doma baznīcā
2018-12-09 No 15. decembra Mākslas akadēmijā -JARMARKA
2018-12-09 Valmierā atklās izstādi UPE
2018-12-06 Schola Cantorum Riga un Rihards Zaļupe Lielajā dzintarā
2018-12-06 Aleksandrs Kazakovs un grupa Da’Ba uzstāsies ar koncertu Simfonija: Atmošanās dziesmas
2018-12-06 Bauskas pils muzejā koncerts -Brokastis četratā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski