Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Liepājā uzstāsies Anglijas džeza superzvaigzne Entonijs Strongs

2018-12-03

Jaunā gada gaidās, 28. decembrī, plkst. 18.00 Liepājas koncertzālē Lielais dzintars ar svētku koncertu uzstāsies britu dziedātājs un džeza pianists Entonijs Strongs, kuru britu mediji nodēvējuši par “jauno Anglijas džeza superzvaigzni”. Mūziķis koncertēs kopā ar Latvijas Radio bigbendu, izpildot populārus skaņdarbus, kas iekarojuši Lielbritānijas un ASV mūzikas topu virsotnes. 

Ar saviem koncertiem Strongs apbraukājis četrus kontinentus un 26 valstis, uzstājoties prestižākajos mūzikas festivālos un koncertzālēs. Mūziķis ir uzstājies kopā ar tādām zvaigznēm kā MichaelBolton, Marti Pellow un Kyle Eastwood, bijis iesildošais mākslinieks arī leģendārajam amerikāņu blūzmenim B.B. King. Entonija Stronga debijas albums SteppingOut sasniedza pirmo vietu radiostacijās BBC Radio 2, BBC Radio London un Jazz FM, kā arī ASV iTunes džeza topā.
 
“Lielisks dziedātājs un neatkārtojams pianists,” tā par Strongu saka džeza dziedātājs Jamie Cullum. Savukārt amerikāņu blūza karalis B.B. King atzīst: “Patiesi lieliska mūzika”.
 
Skolojies gan akadēmiskajā mūzikā, gan kā džeza pianists, Entonijs Strongs studējis trīs Anglijas vadošajās mūzikas skolās – Whitgift School, The Purcell School of Music, kā arī prestižajā Guildhall School ofMusic. Kopš 2013. gada dziedātājs un pianists strādā ikoniskās franču ierakstu kompānijas Naïve paspārnē.
 
Video: https://youtu.be/uITP4TtEi2o
Strongu pavadošais Latvijas Radio bigbends veido sadarbību gan ar talantīgākajiem Latvijas, gan ārzemju māksliniekiem. Bigbends ir uzstājies kopā ar pasaules vadošajiem džeza vokālistiem un pierādījis sevi kā profesionāls pasaules klases džeza orķestris. Šogad tas uzstājās prestižākajās ASV koncertzālēs Ņujorkā un Vašingtonā.
 
Koncerts Entonijs Strongs un Latvijas Radio bigbends Ziemassvētkos tapis sadarbībā ar Latvijas Koncerti un Latvijas Radio bigbends. Plašāka informācija lasāma Lielā dzintara mājas lapā lielaisdzintars.lv. Biļetes nopērkamas koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā, Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv . 
 
 
 
Santa Margeviča
 
 

Pēdējās ziņas

2018-12-03 Adventa mūzikas svētkos muzicē Kārlis Kazāks un Haralds Sīmanis
2018-11-23 Senā dzīvesveida skola -Indes un pretindes 16. un 17.gs.
2018-11-21 Zināma Ineses Galantes koncerta Ziemassvētku prelūdija programma
2018-11-16 18. novembrī īpašos pasākumos visā Latvijā tiks sagaidīts saullēkts un pacelts Latvijas karogs
2018-11-16 Lielajā dzintarā atklāta spilgtāko 70. – 80. gadu plakātu izstāde
2018-11-16 Digitāla ieejas karte ļauj piedalīties Latvijas valsts proklamēšanas ceremonijā
2018-11-16 Praktiskā informācija 18. novembra svētku pasākumu apmeklētājiem Rīgā
2018-10-29 Gaismas festivāls Lietuvā- GREAT LANTERNS OF CHINA
2018-10-23 Šonedēļ tiek noslēgta pirmā Rīgas Biennāle

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski