Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Adventa mūzikas svētkos muzicē Kārlis Kazāks un Haralds Sīmanis

2018-12-03

2. decembrī, dziesminieku koncertu ciklā Adventa mūzikas svētki Rīgā pulksten 13.00 Rīgas Āgenskalna baptistu baznīcā (Mārupes ielā 14) ar klausītājiem tiksies dziesminieks Kārlis Kazāks,bet pulksten 13.30 Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā (Brīvības ielā 119) muzicēs leģendāraisHaralds Sīmanis.Ieeja bez maksas.

 
Sirsnīgais, vienkāršais un sirds patiesais dziesminieks Kārlis Kazāks, kuru labprāt redzam televīzijā un ar prieku satiekam dažādos muzikālos notikumos, uz savu Adventa mūzikas svētku autorkoncertu aicina šādiem vārdiem: “Es gribu uz brīdi apstāties pats savās dziesmās. Neko negaidot un neprasot. Tu vari pievienoties - negaidot un neprasot. Varbūt tieši tāda ir īsta satikšanās.”
 
Latvijas dziesminiekos leģendārs vārds –Haralds Sīmanis –joprojām neierasts, savdabīgs un pārsteidzošs mūziķis. Cilvēks, kurš patiesi ir patiess pret sevi un citiem, jo tikai dziļi ieklausoties un sadzirdot sevi ir iespējams kāpt pāri rāmjiem un uzdrošināties būt tik atšķirīgam. Īpašs, vienlaikus sirsnīgi vienkāršs un ģeniāls, pieticīgs un pateicīgs, mīlošs vectētiņš un drosmīgs dziesminieks. Uz savu Adventa mūzikas svētku koncertu Haralds aicina, daloties pārdomās: “...pirmā Advente - kluss sākums, balts klusums, aiz kura ir kaut kas mīļš, aizmirsts, pazaudēts... Es palīdzēšu Jums to no jauna atrast.”
 
Koncertu ciklā Adventa mūzikas svētki Rīgā klausītāji tiek aicināti uz septiņiem dziesminieku koncertiem dažādās Rīgas baznīcās četrās decembra svētdienās. Pirmajās trīs Adventēs notiks katrā divi autorkoncerti, bet ceturtajā Adventē, 23. decembrī, visi svētku dalībnieki pulcēsies lielajā noslēguma koncertā Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskajā baznīcā.Šogad svētkos piedalāsKārlis Kazāks, Haralds Sīmanis, Anta Eņģele, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa, Laine LigereStengrevica, Helvijs un Agnese Stengrevici, Ieva un Matīss Akurateri un Leons Sējāns. Ieeja koncertos bez maksas.
 
Koncertu ciklu rīko Austras biedrība sadarbībā ar koncertu norišu vietu pārstāvjiem, atbalsta Rīgas dome. Koncepcijas idejas autore un producente – Austras biedrības vadītāja Signe Sniedze. Koncertu koordinators Ēriks Pozemkovskis.
 
Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākuma publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos). 
 
 
Inese Muižniece
 

Pēdējās ziņas

2018-12-03 Liepājā uzstāsies Anglijas džeza superzvaigzne Entonijs Strongs
2018-11-23 Senā dzīvesveida skola -Indes un pretindes 16. un 17.gs.
2018-11-21 Zināma Ineses Galantes koncerta Ziemassvētku prelūdija programma
2018-11-16 18. novembrī īpašos pasākumos visā Latvijā tiks sagaidīts saullēkts un pacelts Latvijas karogs
2018-11-16 Lielajā dzintarā atklāta spilgtāko 70. – 80. gadu plakātu izstāde
2018-11-16 Digitāla ieejas karte ļauj piedalīties Latvijas valsts proklamēšanas ceremonijā
2018-11-16 Praktiskā informācija 18. novembra svētku pasākumu apmeklētājiem Rīgā
2018-10-29 Gaismas festivāls Lietuvā- GREAT LANTERNS OF CHINA
2018-10-23 Šonedēļ tiek noslēgta pirmā Rīgas Biennāle

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski