Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Liepājas koncertzālē pirmo reizi uzstāsies Inese Galante

2018-10-22

Atzīmējot Lāčplēša dienu, 11. novembrī plkst. 15.00 uz Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” lielās skatuves pirmo reizi kāps pasaulē pazīstamā latviešu operdziedātaja, soprāns Inese Galante.Kopā ar operdziedātāju uzstāsies arī talantīgais pianists Aivars Kalējs un  Ineses Galantes talantu konkursa laureāti – vokālists un mūziķi .Koncertprogrammā„ Ar mīlestību no Ineses Galantes”skanēs skaistāko operu mīlas ārijas un mūzikas skaņdarbi – romantiski dvēseles stāsti.

“Tas būs koncerts, kas neatstās vienaldzīgu nevienu, jo mīlestības spēks ir visaptverošs un varens. Mīlēsim savu zemi un mīlēsim viens otru!” sūtot sirsnīgus sveicienus Liepājai un Kurzemei, uz koncertu aicina Inese Galante.
 
Ar koncertprogrammu Galante kā izcila vokāliste un jauno talantu patronese ir iecerējusi iepriecināt Latvijas iedzīvotājus Valsts 100 gadu jubilejā. Programmā būs klausāmi Georga Frīdriha Hendeļa, Enriko Tozelli, Džakomo Pučini, DžuzepeVerdi un citu mūzikas dižgaru skaņdarbi. Operdziedātāja klausītājus pārsteigs arī ar kādu pirmatskaņojumu, solot tīru, dzidru, nevainojamu akustisko skanējumu. Līdzās Galantei uzstāsies talantīgais pianists Aivars Kalējs un uzlecošās zvaigznes – tenors Artjoms Safronovs, koklētāja Līga Griķe un marimbists Reinis Tomiņš.
 
Pazīstamā un iemīļotā latviešu dziedātāja Inese Galante pasaules koncertzālēs tiek pieteikta kā viena no iecienītākajām un neparastākajām soprāna balss īpašniecēm. Viņas samtainais tembrs izkopts ārkārtīgi plašā diapazonā –no spilgtām koloratūrām un dziļi spēcīgiem dramatiskā soprāna krāsām, līdz maigi klusinātam un teju saklausāmam augšējo reģistru piano.
 
Dziedātāja dzimusi Rīgā, absolvējusi Latvijas Mūzikas akadēmiju. Jau studiju gados Galante kļuva par Latvijas Nacionālās operas solisti, bet šobrīd ievērību guvusi visas pasaules mērogā, uzstājoties prestižos operteātros un koncertzālēs Vācijā, Zviedrijā, Somijā un citur. Par viņas popularitāti liecina gan albumu reitingi, gan starptautiska mēroga apbalvojumi un augstais ārvalstu kritiķu novērtējums. Dziedātājai piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis, un viņa ir Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāte.
 
Biļetesuz koncertu nopērkamas koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā, Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem, personām ar I un II grupas invaliditāti, to pavadoņiem, kā arī ģimenēm un grupām pieejamas atlaides. Koncertu organizē SIA “Lielais dzintars” sadarbībā ar nodibinājumu “Ineses Galantes fonds”. Koncerts noritēs 2 daļās, kopējais norises ilgums: 2 stundas 10 minūtes.
 
Santa Margeviča
 

Pēdējās ziņas

2018-10-19 Brīvdabas muzejā 21. oktobrī Veļu vakars
2018-10-18 11. novembrī Liepājā vērienīgi atzīmēs valsts svētkus
2018-10-17 Filma -Baltu ciltis
2018-10-17 airBaltic pirmajos trīs ceturkšņos pārvadā par 18% vairāk pasažieru
2018-10-10 Lielajā dzintarā”izskanējis komponista Pētera Vaska jaundarbs Latvijas simtgadei
2018-10-05 7.oktobrī Livonijas garšas svētkos, galvenā būs dzērvene
2018-10-05 Liepājas koncertzāle jubileju atzīmēs ar ņujorkiešu Bangon a Can All-Stars koncertu
2018-09-30 Koncertsēriju Personīgi Liepājā turpinās franču marimbu ansamblis Trio SR9
2018-09-30 6. oktobrī Vienkoču parkā notiks gadskārtējā Uguns nakts

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski