Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Blūza un fanka karalis Bonijs Fīldss spēlē Latvijā

2018-07-30

Liepājas koncertzālē Lielais dzintars ar enerģiskiem blūza un fanka ritmiem, dejām un ovācijām aizvadīts amerikāņu leģendārā dziedātāja un trompetista Bonija Fīldsa (Boney Fields) koncerts.Blūza un fanka karalis Latvijā viesojās koncertu sērijas Pasaule Lielajā dzintarā ietvaros, kas  apmeklētājiem piedāvā unikālas, pasaules atzinību iekarojušu mūziķu uzstāšanās. Bonijam Fīldsam uz skatuves pievienojās pašmāju blūza grupa Bite's Blues band.

 
„Nekas nespēj pārspēt to sajūtu, kad uzstājies pūļa priekšā kopā ar saviem grupas biedriem, un jūs kopā radāt mūziku,” saka Bonijs Fīldss. Koncertam Liepājā, tāpat kā vairākiem citiem koncertiem Baltijā un Austrumeiropā, Fīldss izvēlējies ne mazāk azartiskus saspēlēs partnerus kā viņš pats – Bite’s Blues Band– Jānis Kalniņš (ģitāra), Raitis Kalniņš (bungas), Oskars Stolse-Semerovs (balss, mutes harmonikas), Rihards Bērziņš (klavieres), Roberts Romanovs (bass), kā arī viesis no grupas Coolmans Report – Elvis Lintiņš (ērģeles). 
 
Savā mūzikā Fīldss prasmīgi apvieno fanku un blūzu– abas Great Black Music sastāvdaļas, kas pašā vasaras karstumā Liepājas koncertzāles apmeklētājiem radīja īpaši enerģisku un pacilātu noskaņojumu. Atraktīvais šovmenis ar savu izpildījumu dejā iekustināja teju 900 koncerta apmeklētājus, Lielajā dzintarā uzburot īstu blūza ballīti. Kulminācijas brīdī mūziķis vēlreiz pārsteidza klausītājus, pievienojoties skatītāju rindās, lai, trompeti spēlējot, draudzīgi sasveicinātos. 
 
Koncertā mijās gan melanholisks blūzs, gan  dinamiski un uzkurinoši fanka ritmi. Līdzās Bonija Fīldsa autorkompozīcijām programmā skanēja arī viņa mentora un iedvesmotāja Džeimsa Kotona (James Cotton) kompozīcijas.  Pēc koncerta Fīldss klausītājus iepriecināja ar kopīgu foto un autogrāfu sesiju.
 
Bonijs Fīldss dzimis un audzis Čikāgā, bērnību pavadot vecāku iecienīto geto dziesmu un gospeļu kora mūzikas pavadībā, kas mudināja viņu attīstīt pašam savu unikālo vokālu, papildinot to ar trompetes spēli, kam piemīt izteikti plaša krāsu gamma.
 
Dziedātāja – trompetista divējādais talants nodrošinājis mūziķim vienu darbu pēc otra līdzās tādām mūzikas leģendām kā LakijsPītersons, Luters Alisons, Džeimss Kotons, Badijs Gajs, Liza Makkomba, kā arī Džordžs Klintons, Maseo Pārkers, Freds Veslijs un Būtsijs Kolinss.Mūziķis izdevis virkni albumu, 2018. gada pavasarī klajā nācis Bonija Fīldsa 6. studijas albums Bump City.
 
 
 
Santa Margeviča
Foto autors: Valters Pelns 

Pēdējās ziņas

2018-07-26 12. augustā pasaules skatuves zvaigznes skanēs festivāla Summertime galā koncertā
2018-07-25 BRĪVDABAS MUZEJS AICINA UZ ANNAS DIENU RUCAVĀ
2018-07-20 21. jūlijā uzstāsies vācu biedrības ansamblis Zusammensein
2018-07-20 Maršruts Jūrtaka gatavs pārgājienu cienītājiem
2018-07-18 Aktīvajā tūrisma sezonā lidostas “Rīga” īstermiņa stāvvietā pirmās 10 minūtes būs bez maksas
2018-07-18 Sprinta skrējiens Turaidas tornī 21.jūlijā
2018-07-16 Nākamajos divos gados norisināsies starptautisks projekts EMERGING LINES
2018-07-13 Šodien sākas Rožu svētki Tukumā
2018-07-13 21. un 22. notiks seno deju festivāls- Vivat Curlandia

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski