Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ineses Galantes festivālā skanēs leģendārās Frenka Sinatras kompozīcijas

2018-06-29

9.augustā, Dzintaru koncertzālē, notiks četrpadsmitā starptautiskā mūzikas festivāla Summertime 2018 – aicina Inese Galante svinīgā atklāšana. Šī gada atklāšanas koncertā izskanēs leģendārā amerikāņu dziedātāja Frenka Sinatras (Frank Sinatra) repertuāra klasiskās mūzikas zelta fonda skaņdarbi unikālā interpretācijā.

 
Šajā vakarā mūzikas festivāla Summertime 2018 – aicina Inese Galante klausītājus priecēs vienreizēja mūzikas svētku atmosfēra, kuru radīs harizmātiskā, samtainās balss īpašnieka, balāžu izpildītāja skaņdarbi. Iecienītais klasiskais repertuārs izskanēs vieglos džeza un retro-popa ritmos.
 
F. Sinatra ir mūzikas pasaules leģenda, bet viņa skaņdarbi iekļauti mūzikas kultūras zelta fondā un līdz šai dienai tie iekaro klausītāju sirdis visā pasaulē, neatkarīgi no tautības, vecuma vai mentalitātes. Pēc Frenka Sinatras nāves, žurnālisti rakstīja: “Pie velna kalendārs. Frenka Sinatras nāves diena iezīmē 20.gs. beigas”.
 
Pirmo reizi Latvijā, festivāla Summertime 2018 – aicina Inese Galante ietvaros, uzstāsies labākais diženā Sinatras kompozīciju interprets, kas saņēmis vispasaules klausītāju atzinību par amerikāņu mūzikas leģendas dziesmu izpildījumu. Unikālais dziedātājs un komponists no Vācijas – Toms Gēbels (Tom Gaebel) meistarīgi izpildīs F. Sinatras dziesmas romantiskā manierē savāspēcīgajā un izteiksmīgajā balsī. Īpaši festivāla Summertime 2018 – aicina Inese Galante viesiem, dziedātājs ir pielāgojis pasaules hitus mūsdienu manierei, lai patīkami pārsteigtu festivāla klausītājus.
 
Pasaulslaveno melodiju izpildījumā Tomam Gēbelam akompanēs slavenā latviešu džeza grupa Jelgavas Big Band diriģenta Raita Ašmaņa vadībā. Ar savu vairāk nekā 25 gadu lielo pieredzi Jelgavas Big Band savaldzinājis džeza mūzikas cienītājus ne tikai Eiropā, bet arī Amerikā. Latvijas mākslinieku vidū kolektīvam ir lieliska sadarbība ar maestro Raimondu Paulu, Intaru Busuli, Mariju Naumovu, Ievu Kerēvicu un citiem pazīstamiem mūziķiem. Šajā vakarā koncerta klausītājus patīkami iepriecinās arī festivāla viesiem iemīļota māksliniece, pasaulslavenā operas dīva, festivāla saimniece – Inese Galante.
 
Toms Gēbels, izcilais dziedātājs un komponists no Vācijas, festivāla Summertime 2018 – aicina Inese Galante ietvaros uzstāsies ar savu muzikālo programmu My Way un Frenks Sinatra. Šogad festivāls Summertime norisināsies no 9.-12.augustam un no 14.-15.augustam.
 
 
Biļetes uz festivālu Summertime 2018 – aicina Inese Galante iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī mājaslapā www.bilesuparadize.lv.Papildu informācija par festivāla programmu pieejama www.festivalsummertime.com.
 
 
 
 
 

Pēdējās ziņas

2018-06-29 Jūras svētkos Liepājā norisināsies seno piekrastes koka laivu meistardarbnīca
2018-06-28 Jūras svētko Liepājā uzstāsies mākslinieki no Izraēlas, Polijas, Bulgārijas, Čīles un Latvijas
2018-06-26 Jūras svētkos Liepājā uzstāsies grupa Triānas parks, bet bet, X-faktora dalībnieki un Greizais ratiņš
2018-06-26 Pirmo reizi Dziesmu svētku programmā arī latviešu dziesminieku koncerti
2018-06-24 Lieliskā Suitu zeme aicina
2018-06-19 Latvijā koncertēs leģendārais blūza un fanka karalis Bonijs Fīldss
2018-06-19 Brīvdabas muzejs aicina uz līgošanu pie jūras
2018-06-14 “Lielajā dzintarā” viesosies džezroka trio Dockin Absolute
2018-06-14 Līgošana Dzegužkalnā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski