Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūras svētko Liepājā uzstāsies mākslinieki no Izraēlas, Polijas, Bulgārijas, Čīles un Latvijas

2018-06-28

 

14. jūlijā no pulksten 12.30 Juliannas pagalmā ikviens interesents aicināts baudīt krāšņus priekšnesumus uz Jūras svētku “Kumēdiņu skatuves”. Visas dienas garumā apmeklētājus izklaidēs ielu teātra mākslinieki no Izraēlas, Bulgārijas, Polijas, Čīles un Latvijas improvizācijas teātri ar jautriem pārsteigumiem. 

 
Teātra izrādē “Frutillas Con Crema”(Zemenes ar putukrējumu) “Petit” jeb “Mazs” tiks pielietoti žesti un mīmika, kas skatītājam atgādinās, cik svarīga ir vienkāršība. Izrādes aktieris ClaudioMartinez (Klaudio Martinezs)  izpildīs izrādi caur žestiem un humoru atrodoties tuvu auditorijai.  
 
Ar iluzionistu trikiem svētkos pārsteigs aktrise Ola Muchin no Polijas, kura piedāvās izrādi “Kukuruku”. Harizmātiskā iluzioniste ir radoša personība, kas veidojusi gan rotaslietas, gan somas, gan rotaļļietas, bet sapratusi, ka visvairāk gandarījumu rada veidojot teātra lelles. Ola izgatavoja 1,2m lielu lelli, kuru nosauca par Osvaldo un dodas izrādēs pa visu pasauli. “Kukuruku” šovā rādīs komiskas  situācijas, kas piemērotas visu veidu auditorijām. 
 
Žonglieru un akrobātu mākslinieki“Fire un Shadetheatre – Fireter” no Bulgārijas piedāvās krāšņu ķekatnieku šovu “Iespaidīgie ziedi”. Teātra dalībnieki pārsteigs ar uguns šoviem un savu žonglēšanas prasmi, kā arī savus priekšnesumus papildinās ar gaismu radītiem efektiem un ēnām, lai paspilgtinātu savu uzstāšanos un radītu papildus emociju noskaņu. 
 
Uz Kumēdiņu skatuves kāps arī Latvijas improvizatoru apvienības – Rīgas improvizācijas teātris un radošā apvienība “Spiediens”, kuras pārsteigs skatītājus ar spontanitāti,attēlojot dzīves pieredzētas dažādas komiskas situācijas. Rīgas Improvizācijas teātris kopumā apvieno piecus kolektīvus, no kuriem Jūras svētkos ieradīsies Prieka ministrija un Kontakts.Radošā apvienība “Spiediens”regulāri veido dažādas meistarklases, viesojas ārzemēs  un piedalās starptautiskos improvizācijas teātra festivālos un arī Jūras svētku apmeklētājus pārsteigs ar savu izcilo humora izjūtu un improvizācijas šovu.
 
Jūras svētku teritorijā līdz pulksten 17.00 apmeklētāju vidū būs vērojamas dzīvās skulptūras “Vecmāmiņa un Vectēvs” no “Familia fatastic company”.
 
Kā ziņots iepriekš 14. jūlijā  no pulksten 11.00 Liepājas promenādē norisināsies Jūras svētki, kuri šogad priecēs apmeklētājus ar plašu mūziķu klāstu, daudzveidīgu bērnu programmu, netradicionālām sporta spēlēm, kuršu vikingu liellaivu sacensībām, 22. Starptautiskā Zīmētāju un gleznotāju plenēra “Liepājas Marīna” un “Mazā Marīna” noslēguma izstāde, svētku tirgu un citām aktivitātēm. 
 
Svētkus organizē Liepājas Kultūras pārvalde, sadarbībā ar Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi, Liepājas mākslas galeriju “Klints” un radošās pilnveides mākslas studiju “Mākslas pasāža RADI”. Visas svētku aktivitātes ir bezmaksas.
 
Informējam, ka Jūras svētku laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Jūsu personas datu saturošās informācijas apstrāde tiks veikta tikai norādītos un likumīgos nolūkos. 
 
 
Dita Dzene
 

 

Pēdējās ziņas

2018-06-26 Jūras svētkos Liepājā uzstāsies grupa Triānas parks, bet bet, X-faktora dalībnieki un Greizais ratiņš
2018-06-26 Pirmo reizi Dziesmu svētku programmā arī latviešu dziesminieku koncerti
2018-06-24 Lieliskā Suitu zeme aicina
2018-06-19 Latvijā koncertēs leģendārais blūza un fanka karalis Bonijs Fīldss
2018-06-19 Brīvdabas muzejs aicina uz līgošanu pie jūras
2018-06-14 “Lielajā dzintarā” viesosies džezroka trio Dockin Absolute
2018-06-14 Līgošana Dzegužkalnā
2018-06-14 Aicina iedegt Saulgriežu ugunis Rīgas kalnos
2018-06-14 Jāņu tirgus un lustīga līgošana Kuldīgas novadā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski