Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūras svētkos Liepājā uzstāsies grupa Triānas parks, bet bet, X-faktora dalībnieki un Greizais ratiņš

2018-06-26

Šī gada 14. jūlijā  no pulksten 11.00 Liepājas promenādē norisināsies Jūras svētki, kuri šogad priecēs apmeklētājus ar plašu mūziķu klāstu, daudzveidīgu bērnu programmu, netradicionālām sporta spēlēm, ielu teātra māksliniekiem un jautriem priekšnesumiem no improvizācijas teātriem, Kuršu vikingu liellaivu sacensībām, “Liepājas Marīna” gleznu izstādi, svētku tirdziņu un citām aktivitātēm.

 
Jūras svētku muzikālajā “Zvaigžņu skatuves” programmā Jūras svētku apmeklētājus priecēs pašmāju poprokaapvienība “Triānas parks”. Apvienība pavisam nesen laidusi klajā arī savu jaunāko studijas albumu “Alive” un arī svētkiem sagatavojusi krāšņu un daudzveidīgu programmu. 
 
Savukārt grupa “bet bet” pazīstama jau kopš 1991. gada, kurā nemainīgi muzicē dziedātājs un dziesmu autors Zigfrīds Muktupāvels, bundzinieks un dziesmu autors Guntars Račs, kā arī ģitārists Uģis Tirzītis un basģitārists Andris Alviķis. Daudzas grupas dziesmas kļuvušas ļoti populāras un iemantojušas klausītāju nedalītu mīlestību, piemēram, "Pieklauvē", "Aizvējā", "Nekādu problēmu", "Man vienalga viss", "Sāksim visu no jaunu" un daudzas citas.
 
Jūras svētkos uzstāsies arī  X-faktora dalībnieki, kuri sevi jau pierādījuši ne tikai televīzijas šovā, bet arī aktīvi koncertē Latvijas pilsētās.
Visu paaudžu klausītājus priecēs Nacionālā teātra aktieru ansamblis “Greizais ratiņš” ar koncertprogrammu, kurā izskanēs daudzas no pēdējo gadu populārākajām dziesmām, kas aktieru izpildījumā ieguvušas jaunas un asprātīgas nianses. Aktieru veidotās populāru dziesmu parodijas raksturo smalka gaume, muzikalitāte, daudzbalsīgs dziedājums un sirsnīgums.
Aicinām iepazīties ar Jūras svētku programmu un pasākuma teritorijas karti www.liepaja.lv/jurassvetki
 
Svētkus organizē Liepājas Kultūras pārvalde, sadarbībā ar Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi, Liepājas mākslas galeriju “Klints” un radošās pilnveides mākslas studiju “Mākslas pasāža RADI”. Visas svētku aktivitātes ir bezmaksas.
 
Informējam, ka Jūras svētku laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Jūsu personas datu saturošās informācijas apstrāde tiks veikta tikai norādītos un likumīgos nolūkos. 
 
Dita Dzene
 

Pēdējās ziņas

2018-06-26 Pirmo reizi Dziesmu svētku programmā arī latviešu dziesminieku koncerti
2018-06-24 Lieliskā Suitu zeme aicina
2018-06-19 Latvijā koncertēs leģendārais blūza un fanka karalis Bonijs Fīldss
2018-06-19 Brīvdabas muzejs aicina uz līgošanu pie jūras
2018-06-14 “Lielajā dzintarā” viesosies džezroka trio Dockin Absolute
2018-06-14 Līgošana Dzegužkalnā
2018-06-14 Aicina iedegt Saulgriežu ugunis Rīgas kalnos
2018-06-14 Jāņu tirgus un lustīga līgošana Kuldīgas novadā
2018-06-09 Glezniecības plenēra izstāde “Brokastis Kuldīgā”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski