Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Nākamnedēļ visā Latvijā norisināsies Veselības nedēļa jeb MOVE Week

2018-05-24

No 28. maija līdz 03.jūnijam visā Eiropā un arī Latvijā norisināsies Veselības nedēļa jeb MOVE WEEK. Visas nedēļas garumāiedzīvotāji tiks mudināti piedalīties dažādās veselīgās fiziskajās aktivitātēs. Latvija šajā kampaņā piedalās jau septīto gadu un dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug. 

 
“Iekustināt” par 100 miljoniem vairāk eiropiešu līdz 2020. gadam – tāds ir šī Eiropas mēroga projekta mērķis. Veselības nedēļa ir pasākums, kas popularizē veselīgu dzīvesveidu un iesaista pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs. Now We MOVE projektu jau septīto reizi organizē Starptautiskā Sporta un kultūras asociācija (ISCA) sadarbībā ar Eiropas valstu tautas sporta (sports visiem) nacionālajām organizācijām. Latvijā Veselības nedēļu koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).
  
Latvijā Veselības nedēļas ietvaros visā Latvijā notiks dažādi pasākumi un norisināsies sportiskās aktivitātes, kuros aicināti piedalīties visi iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības. Pasākumu organizatori (pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, skolas, sporta klubi, uzņēmumi u.c.) piedāvās fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem visas nedēļas garumā, piemēram, skriešanu, nūjošanu, pārgājienus, riteņbraukšanu, sporta spēles, lekcijas par veselīgu uzturu u.c. Informāciju par plānotajiem pasākumiem varēs atrast mājas lapā http://sportsvisiem.lv/latvijas-veselibas-nedela-move-week-2018-afisas/vai pašvaldību mājas lapās. 
 
Šis pasākums ir lieliska iespēja mudināt visus Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, jo kā zināms, regulāras fiziskas aktivitātes ir lētākais un efektīvākais veids kā novērst dažādas saslimšanas un uzturēt sevi labā fiziskā formā.Veselības Nedēļa tiks organizēta lai parādītu, ka ir daudzi vienkārši un visiem pieejami veidi, kā ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas vērstas uz cilvēka veselības uzlabošanu. 
 
Ar katru gadu aug gan šī pasākuma organizatoru, gan dalībnieku skaits.Šogad dalībai pasākumā Latvijā jau pieteicās 230 organizācijas (tostarp skolas, pirmsskolas izglītības iestādes, pašvaldības, sporta klubi un daudzas citas). Veselības nedēļas 2018 ietvaros norisināsies ap 700 dažādi pasākumi.
 
Šogad Veselības nedēļā piedalīsies Latvijas Universitāte, Rīgas Stradiņa Universitāte, kuri sagatavoja aktivitātes studentiem. My Fitness Matīss 30. maijā un 3. jūnijā aicinās uz atvērtajām nodarbībām. Latvijas Krosmintona federācija organizē atklātus krosmintona treniņus, Latvijas Šaha fedrācija - šaha ātrspēles turnīru. Aizsardzības ministrija un NBS Sporta Klubs1. jūnijā organizēs sportiskas aktivitātes sabiedrībai ar basketbola, handbola un volejbola elementiem, kā arī šaušanu mērķī ar lāzerpistoli. Ļoti aktīvi šogad piedalīsies Daugavpils pilsēta: Latvijas Veselības nedēļas pasākumi norisināsies vairāk kā 40 iestādēs.
 
Veselības nedēļas pasākumu organizatori vēl var pieteikties, aizsūtot e-pastu uz ltsa@riga.lv.
Veselības nedēļu atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Sporta Federāciju padome.
 
 
Anastasija Marčenko
 

Pēdējās ziņas

2018-05-24 Sērijā “Pasaule Lielajā dzintarā” viesosies džezroka trio Dockin Absolute
2018-05-23 Iepazīsti 9 HANSA pilsētas ar jaunajām mobilajām lietotnēm ceļotājiem
2018-05-23 airBaltic izaicina Latvijas tenisisti Aļonu Ostapenko
2018-05-22 Aizraujoši tūrisma maršruti Latvijā un Lietuvā
2018-05-10 Septiņi iemesli šovasar apmeklēt kaimiņu galvaspilsētu Viļņu
2018-05-07 Liepājas koncertzāles jaunajā kamersērijā “Personīgi” skanēs džezs
2018-04-30 Brīvdabas muzejs atklāj vasara sezonu
2018-04-28 Maija nogalē Tērvetē notiks Latvijas Meža dienas
2018-04-28 Rīgā top jauna, moderna atpūtas vieta

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski