Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Kuldīgā notiks Via Baltica festivāls

2017-08-15

Augustā, kad pieminam unikālo Baltijas valstu brīvības vēsturisko akciju “Baltijas ceļš”, norisināsies festivāls “Via Baltica”.

19. augustā 15.00 festivāla organizatori aicina klausītājus uz Kuldīgas Mākslas namu, kur uzstāsies trio “Piano Voice Beat” (pianists Gļebs Beļajevs, kahona virtuozs Pāvels Račiks un soprāns Madare Ivane). Grupas filozofija ir uzkrāto akadēmisko zināšanu apvienošana ar mūsdienu tēliem. Viņi uzskata, ka ir jārunā mūsdienu auditorijai saprotamā valodā, tajā pašā laikā nezaudējot interesi nopietniem klausītājiem. Arī viņu muzikālais stils ir vidusceļš starp klasisko, džeza un populāro mūziku. Koncertā būs dzirdamas oriģinālkompozīcijas ar tautasdziesmu vārdiem, tādējādi tautas mūzikai izskanot mūsdienīgi. Savukārt nesen pēc rekonstrukcijas atvērto E. Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas vēsturisko ēku plkst. 18.00 ieskandinās programma “Skaņu pilis”. Tajā piedalīsies Viļņā dzīvojošais latviešu soprāns Gunta Gelgote kopā ar lietuviešu flautistu Giedrjus Gelgotu un latviešu pianisti Aiju Kuzmani. Pēc festivāla pasūtījuma tapuši trīs latviešu un lietuviešu komponistu - Mārtiņa Viļuma, Lauras Gustovskas un Onutes Narbutaites jaundarbi, kuri Kuldīgā piedzīvos pasaules pirmatskaņojumu.
 
Ieejas maksa koncertos – 3 EUR. Skolēniem, studentiem, skolotājiem, pensionāriem un invalīdiem – atlaides. Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot sēdvietu, ieeja maksas pasākumos ir par brīvu. Lūdzam izvērtēt pasākuma piemērotību bērna vecumam.Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē  WWW.BILESUPARADIZE.LV.
 
Festivāls notiek ar Valsts kultūrkapitāla fonda, Liepājas Kultūras pārvaldes un Kuldīgas novada pašvaldības finansiālu atbalstu. Plašāka informācija par festivālu “Via Baltica” pieejama interneta vietnē WWW.VIACULTURA.LV, kā arī sociālajos portālos TWITTER.COM/VIA_BALTICA, DRAUGIEM.LV/VIABALTICA un FACEBOOK.COM. 
 
Signeta Lapiņa

 

Pēdējās ziņas

2017-08-15 Vara Braslas filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” radošā komanda tiksies ar kuldīdzniekiem
2017-08-15 Divu jaunu laikmetīgās keramikas izstāžu atklāšanas Rotko centrā
2017-08-15 Marka Rotko mākslas centrā Daugavpilī prezentēs mākslai veltītu pastmarku
2017-08-13 Pirmo reizi Latvijā uzstājās spilgtais ansamblis Club des Belugas
2017-08-13 Festivālā Summertime uzstājās Daniils Krāmers un saksofonisti brāļi Briļi
2017-08-07 Aicina uz brīvdabas koncertiem ar Nacionālo Bruņoto spēku bigbendu
2017-08-07 Džeza ğitārists Eran Har Even&Jam Session Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā
2017-07-21 Cēsu koriem izcili panākumi Eiropas koru olimpiādē
2017-07-21 Rozes un vasaras pasākumi Tukumā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski