Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rozes un vasaras pasākumi Tukumā

2017-07-21

Šajā nedēļas nogalē pēc lielajām Precību spēlēm Tukumā aicinām apmeklēt gan vasarai neraksturīgu pasākumu - starptautisku turnīru kērlingā, gan romantisku vasaras vakaru kino mūzikas koncertā, kā arī izbaudīt rožu ziedēšanas laiku, izejot pastaigā pa pilsētu vai viesojoties rožu kolekciju dārzā “Rozītes”.

Šo piektdien 21.jūlijā pulksten 8.00Tukuma ledus hallē sāksies jau trešais starptautiskais turnīrs kērlingāSummerCurlingCup Tukums 2017. Turnīrā piedalās 24 komandas, kuru sastāvā būs pārstāvji no 12 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Somijas, Šveices, Kanādas, Dānijas, Vācijas, Skotijas un Anglijas. Spēles norisināsies no 21. līdz 23.jūlijam Tukuma ledus hallē, finālspēles notiks 23.jūlijā pulksten 13.40. Adrese: Tukuma ledus halle, Stadiona iela 3, Tukums.
Vairāk informācijas pa tālruni 63107464, www.curlingsummercup.lv, www.tlh.lv
 
Sestdien, 22.jūlija vakarā pulksten 19.00Šlokenbekas muižā uz satikšanos visromantiskākajā un siltākajā vasaras mēneša vakarā esat mīļi gaidīti mūzikas un laikmetu gardēžiem īpašā un baudpilnā pasākumā – “Kino mūzikas koncertā”. Programmā džeza, kantrī, boogiewoogie, regtaima, blūza, kino un mūziklu numuri, kuri iedvesmojuši pianistu Andreju Osokinu, dziedātāju Katrīnu Gupalo un sitaminstrumentu mākslinieku Elviju Endeli atklāt šo mūziku Latvijas klausītājiem. Koncertā tiks izstāstīti dažādi stāsti caur Amerikas mūzikas zelta laikmeta kompozīcijām. Koncerts paredzēts muižas pagalmā, bet sliktos laika apstākļos norisināsies muižas zālē.Adrese: Šlokenbekas muiža, Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads.
 
Vairāk informācijas pa tālruni 29904147, https://www.facebook.com/SlokenbekasMuiza/
Biļetes iegādājamas Šlokenbekas muižā vai www.bilesuparadize.lv
 
Šobrīd, krāšņajā rožu ziedēšanas laikā, kad pilsētā virmo rožu un liepziedu smarža, aicinām pastaigā pa Tukumu, izbaudot ziedu daudzveidību un košumu. Esot Tukumā, iegriezieties arī Durbes pils pagalmā, kur krāšņie rožu ziedi savijas ar senatnes elpu un rada pils apkārtni īpaši romantisku. Durbes pils ir arī viena no akcijas “Apceļosim Latvijas pilis un muižas” apmeklējamajām pilīm. Izmantojiet iespēju apmeklēt arī citas Tukuma apkārtnes pilis un muižas un piedalīties Latvijas Piļu apceļošanas akcijā.
 
Adrese: Tukuma centrs un Durbes pils, M. Parka iela 7, Tukums, www.tukumamuzejs.lv/durbes-pils
Vairāki informācijas par Latvijas muižu un piļu apceļošanas akciju – www.pilis.lv
 
Tāpat rožu ziedēšanas laikā visus viesos gaida rožu kolekciju dārzs “Rozītes”. Dārzā ir vairāk nekā 3000 rožu stādu, kas katru gadu tiek papildināti ar jauniem. Rožu šķirnes ir stādītas grupās, kas veido lielus ziedu laukumus un rakstus. Te apskatāma arī skujkoku un lapkoku kolekcija, kā arī ziemcietes un vasaras puķes. Dārzs izveidota arī kā atpūtas un relaksācijas vieta ar terasi un dārza mēbelēm pie dīķa, kur baudīt dārza romantisko gaisotni. Rožu ziedēšanas laikā tas atvērts katru dienu.Adrese: “Rozītes”, Sēmes pagasts, Tukuma novads.
Vairāk informācijas pa tālruni 26469604, www.dailasrozes.lv
Brauciet baudīt rožu krāšņumu Tukumā! Uz Tukumu pēc smukuma!
 
 
Agnese Atte

Pēdējās ziņas

2017-07-21 Cēsu koriem izcili panākumi Eiropas koru olimpiādē
2017-07-19 „Snowapple” un „Mariači Banda” brīvdabas koncertā Kalnciema
2017-07-19 Ķīnas un Āfrikas kori ceturtdien koncertēs “Lielajā dzintarā”
2017-07-19 Liepājā skanēs instrumentālās mūzikas grupas “Melo-M” koncerts
2017-07-19 “Lielais dzintars” aicina uz izrādi un radošo darbnīcu bērniem
2017-06-27 Jūras svētkos apmeklētājus pārsteigs ielu teātru mākslinieki no visas pasaules
2017-06-23 Tirgus un kustību meistardarbnīca “Izdejo papīru” 1. jūlijā
2017-06-21 Vasaras izstāžu sezonas atklāšana Rotko mākslas centrā
2017-06-21 Šovakar Lucavsalā “Foo Fighters” brīvdabas koncerts!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski