Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

„Snowapple” un „Mariači Banda” brīvdabas koncertā Kalnciema

2017-07-19

Lai radītu karstas vasaras atmosfēru, 27. jūlija vakarā no 19.00-23.00 brīvdabas koncertā dzirdēsim divas dažādas grupas - „Snowapple” un „Mariači Banda”, kuras vieno meksikāņu tautas mūzikas klātbūtne.

 
SNOWAPPLE
Snowapple ir grupa, kuras sastāvā ir mūziķi no Meksikas, Nīderlandes un Latvijas. Grupas repertuārā ir pārsvarā oriģinālkompozīcijas, kuras grūti pieskaitīt vienam vai citam konkrētam žanram. Pop, folk, opera, cumbia, kormūzika - viss ir dzirdams Snowapple mūzikā. Snowapple sāka savu darbību 2012.gadā kā meiteņu trio no Amsterdamas. Kopš tā laika grupa izdevusi 3 albumus, pārsvarā uzstājoties Nīderlandē un citās Eiropas valstīs (Anglija, Vācija, Zviedrija), bijusi tūrēs Japānā, vairākkārt Amerikas Savienoto Valstu Austrumu un Rietumu krastos. 2015.gadā Snowapplepirmoreizi viesojās Meksikā. Pirmās tūres laikā Meksikā, Snowapple gan iepazina daudzus interesantus meksikāņu mūziķus, gan piedzīvoja negaidītu publikas atsaucību, entuziasmu, vēlmi grupu redzēt atkal un atkal, saņemot arī daudz preses, radio, televīzijas uzmanību. Divu gadu laikā Snowapple bijusi Meksikā piecas reizes un izveidojusies laba, produktīva sadarbība ar meksikāņu mūziķiem, kuri pievienojās ASV Rietumkrasta tūrē šī gada martā un Meksikas tūrē aprīlī. Laiks Eiropas tūrei (Itālija, Francija, Nīderlande, Vācija, Polija, Latvija).
Press-Kit: www.snowapple.nl/EPK-EU
Facebook: Snowapple
Soundcloud: https://soundcloud.com/snowapple/sets/snowapple-mexico/s-VYJhw
 
MARIACHI BANDA
Kad jāpieliekpipariņš un pasaules elpa, jāpārsteidz publika ar ko jaunu, neredzētu un nedzirdētu, talkā nākiznesīgiemariači. Ar Meksikas sauli un temperamentu sirdī un dziesmās. 
Mariači ir Meksikas muzikālā vizītkarte-tērpušiesstlizētosrančero kostīmos un sombrero, bruņojušies ar ģitārām, vijolēm un trompetēm, skandē dejas un dziesmas – gan nevaldāmi jautras, gan romantiski sentimentālas. Bez mariači muzikantiem Meksikā neiztiek nevienās dzimšanas vai vārda dienas svinībās, ballītēsģimenes vai draugu lokā. Nereti kāds izmisis pielūdzējsnolīgstmariači, lai tie izpilda romantiskas serenādes zem daiļassenjoritas logiem. Ar mariachi Meksikā apzīmē gan tautas muzikantus un dziesminiekus, gan arī viņuatskaņotorepertuāru – elsonmariachi (mariači dziesmas). Mūsdienumariačirepertuāra pamatā ir Meksikas reģionutradicionāli dziesmu žanri un populāras komponistu autordziesmas. 
Kopš 2015. gada pavasara arī Latvijā ir sava Mariači Banda.
www.mariachi.lv
facebook.lv/mariachilv
 
Pasākuma norises laiks no plkst.19:00. Ieeja bez maksas.
 
 

Pēdējās ziņas

2017-07-19 Ķīnas un Āfrikas kori ceturtdien koncertēs “Lielajā dzintarā”
2017-07-19 Liepājā skanēs instrumentālās mūzikas grupas “Melo-M” koncerts
2017-07-19 “Lielais dzintars” aicina uz izrādi un radošo darbnīcu bērniem
2017-06-27 Jūras svētkos apmeklētājus pārsteigs ielu teātru mākslinieki no visas pasaules
2017-06-23 Tirgus un kustību meistardarbnīca “Izdejo papīru” 1. jūlijā
2017-06-21 Vasaras izstāžu sezonas atklāšana Rotko mākslas centrā
2017-06-21 Šovakar Lucavsalā “Foo Fighters” brīvdabas koncerts!
2017-06-21 Izziņota SUMMERTIME – aicina Inese Galante festivāla programma
2017-06-08 Sestdien koncertzālē “Lielais dzintars” skanēs afroblūzs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski