Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ķīnas un Āfrikas kori ceturtdien koncertēs “Lielajā dzintarā”

2017-07-19

Šonedēļ Rīgā sākusies 3. Eiropas koru olimpiāde, kuras programmu ceturtdien, 20.jūlijā pulksten 19 papildinās arī reģionālais koncerts Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”. Programmā klausītājus priecēs Kimberli meiteņu koris(Kimberley Girls’ Choir) no Dienvidāfrikas un Dienvidķīnas universitātes sieviešu koris (South China Normal University Choir).

Abu koru sniegums atzinīgi novērtēts dažādos koru konkursos visā pasaulē un ar atzinību novērtēts to ieguldījums nacionālo vērtību saglabāšanā. Liepājas koncertā kori izpildīs gan tautas mūziku, gan savas valstsnacionālo komponistu skaņdarbus.
 
Dienvidķīnas universitātes sieviešu koris dibināts 2009. gadā, un tā dalībnieces galvenokārt ir universitātes mūzikas nodaļas audzēknes. Dažu gadu laikā koris kļuvis par atpazīstamu un labi novērtētu kolektīvu starp Ķīnas universitātēm. Koris saņēmis atzinības un zelta diplomus vairākos konkursos, tā dziedāšanas stils ir smalks, tīrs un krāšņs, un diriģentes Janhui Su vadībā kļūst arvien izcilāks.
 
Kimberli meiteņu koris nosaukumu ieguvis par godu Kimberli pilsētai Dienvidāfrikas Ziemeļkāpas provincē. Kora sastāvā ir aptuveni 60 meitenes, un tā mūzikas žanri ir daudzveidīgi - koris uzstājas ar klasisko un mūsdienu komponistu mūziku, kā arī ar populārām mūsdienu dziesmām. Mākslinieciskās vadītājas Filisas Goldblatas vadībā koris sniedz iespēju Dienvidāfrikas meitenēm attīstīt savu balsi un piedalīties starptautiskos konkursos.
Koncerts notiks 2 daļās ar starpbrīdi, kopējais norises laiks - 1 stunda 50 minūtes. Norises vieta - Lielā zāle,organizē –SIA “Lielais dzintars’. 
Koncerts tapis ar Liepājas Kultūras pārvaldes finansiālu atbalstu.
 
Biļetes no 4 līdz 6 eiro nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, kā arī koncertzāles “Lielais dzintars” 
 
 
Elizabete Hartmane
 

Pēdējās ziņas

2017-07-19 „Snowapple” un „Mariači Banda” brīvdabas koncertā Kalnciema
2017-07-19 Liepājā skanēs instrumentālās mūzikas grupas “Melo-M” koncerts
2017-07-19 “Lielais dzintars” aicina uz izrādi un radošo darbnīcu bērniem
2017-06-27 Jūras svētkos apmeklētājus pārsteigs ielu teātru mākslinieki no visas pasaules
2017-06-23 Tirgus un kustību meistardarbnīca “Izdejo papīru” 1. jūlijā
2017-06-21 Vasaras izstāžu sezonas atklāšana Rotko mākslas centrā
2017-06-21 Šovakar Lucavsalā “Foo Fighters” brīvdabas koncerts!
2017-06-21 Izziņota SUMMERTIME – aicina Inese Galante festivāla programma
2017-06-08 Sestdien koncertzālē “Lielais dzintars” skanēs afroblūzs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski