Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

“Lielais dzintars” aicina uz izrādi un radošo darbnīcu bērniem

2017-07-19

Svētdien, 6. augustā “Liepājas mākslas foruma” organizatori aicina ģimenes un bērnus uz izrādi un radošajām aktivitātēm kopā ar apvienību “Zīmējumu teātris”. Pulksten 12 koncertzāles “Lielais dzintars” Kamerzālē mazākie foruma viesi varēs piedzīvot izrādi “7 pasakas par Ņukucīti”, kuras galvenajā lomā būs papīrs.

Ņukucīša pasakas ir tikai daļa no Zīmējumu teātra neparastā repertuāra, kur ik izrādē zīmējums un teātris tiek savienoti citādās attiecībās. Zīmējumu teātrī ir stāstītājs un ir rādītāji. Varis Klausītājs stāsta dzejnieka Aivara Neibarta pasakas par Ņukucīti, gleznotāja Anda Lāce veido zīmējumus, ņurcījumus un plēsumus uz garām balta papīra loksnēm, savukārt Agnese Bordjukova stāsta līniju izdejo.
 
Izrāde tiek zīmēta uz vertikālām papīra loksnēm, kas saliktas septiņās kārtās. Katra iepriekšējā pasaka ievijas ar kādu papīra loksni nākamajā pasakā. Papīrs tiek apzīmēts locīts plēsts un ņurcīts, līdz pamazām tas piepilda visu skatuvi! Izrādes laikā bērni būs vērotāju lomā, bet pēc izrādes mazie skatītāji tiks aicināti uzkavēties radošā atmosfērā kopā ar izrādes dalībniekiem.
 
Piedalās:gleznotājaAnda Lāce, laikmetīgās dejas solo – Agnese Bordjukova, režisors un teicējs – Varis Klausītājs. Izrādē izmantoti mūzikas fragmenti no Z.Huseina kompozīcijām un dzejnieka Aivara Neibarta pasakas. 
Profesionālo kamerteātri “Zīmējumu teātris” 2008.gadā dibinājis režisors un aktieris Varis Klausītājs. Zīmējumu teātrim raksturīga unikāla teātra forma, kas apvieno zīmēšanu uz skatuves, mūziku, deju un aktierspēli. Teātris ieguvis “Spēlmaņu nakts 2012” balvu nominācijā “Gada izrāde bērniem un jauniešiem” un vairākas starptautiskas godalgas.
 
Biļetes cena - 5 eiro. Biļetes jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Izrādes ilgums - 50 minūtes. 
Liepājas mākslas forumu organizē SIA “Lielais dzintars”, forums tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Liepājas pašvaldības un Liepājas Kultūras pārvaldesfinansiālu atbalstu.
 
Biļetes uz “Liepājas mākslas foruma” pasākumiem pieejamas“Biļešu paradīzes”kasēs visā Latvijā, interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, kā arī koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Apmeklētājiem tiek piedāvāta arī festivāla kopējā biļete, kas sniedz iespēju apmeklēt visus 16 forumā notiekošos pasākumus četru dienu garumā par īpaši izdevīgu cenu - 50 eiro.
 
 
Elizabete Hartmane
 
 

Pēdējās ziņas

2017-07-19 „Snowapple” un „Mariači Banda” brīvdabas koncertā Kalnciema
2017-07-19 Ķīnas un Āfrikas kori ceturtdien koncertēs “Lielajā dzintarā”
2017-07-19 Liepājā skanēs instrumentālās mūzikas grupas “Melo-M” koncerts
2017-06-27 Jūras svētkos apmeklētājus pārsteigs ielu teātru mākslinieki no visas pasaules
2017-06-23 Tirgus un kustību meistardarbnīca “Izdejo papīru” 1. jūlijā
2017-06-21 Vasaras izstāžu sezonas atklāšana Rotko mākslas centrā
2017-06-21 Šovakar Lucavsalā “Foo Fighters” brīvdabas koncerts!
2017-06-21 Izziņota SUMMERTIME – aicina Inese Galante festivāla programma
2017-06-08 Sestdien koncertzālē “Lielais dzintars” skanēs afroblūzs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski