Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

27. maijā, Rīgā notiks Avotu Apkaimes svētki

2017-05-23

 Sadarbībā ar studija “Bluķis”, SIA “Arhitekti Ārgaļi” un biedrību “Pagalmi” šogad 27. maijā no plkst. 10.00 norisināsies Avotu Apkaimes svētki. Svētku programmā koncerti, darbnīcas, fotospēle, tirdziņš, krāmu tirdziņš un citas izklaides.

27. maijā no pulksten 10.00 visas dienas garumā norisināsies jautri un radoši pasākumi ne tikai Avotu ielas garumā, bet arī tās apkaimē.
Avotu apkaimes svētki notiek jau otro gadu un šogad organizētāji aicinās izstaigāt Avotu ielu no viena gala līdz otram, iegriežoties ielas kafejnīcās, kurās varēs noklausīties dažādu mūziķu un mūzikas apvienību koncertus, kā piemēram Rihards Lībietis Trio, Reinis Jaunais – Young, Voice of Instruments, Misters un citus.
 
Kafejnīcas piedāvās īpašu, svētku ēdienkarti un dažās būs ar ēdieniem saistītas radošās darbnīcas kā piemēram “Miltu kaste” piedāvās izveidot savu biezpiena mājiņu, savukārt mākslas studija Radmila Art aicinās pagatavot ēdamus mākslas darbus.
 
Interesenti varēs apskatīt kāzu kleitu izstādi, kur izstādīt savu kleitu ir aicināta ikviena bijusī līgava. Apkaimes suņi ar to saimnieku palīdzību sacentīsies skaistumā un atraktivitātē suņu foto izstādē. Ikviens apkaimes suņu īpašnieks ir aicināts iesniegt sava mīluļa foto. 
 
Svaigus un gardus produktus varēs iegadāties amatnieku un mājražotāju tirdziņā pie Sv. Pāvila baznīcas. Norisināsies arī daudziem pazīstamais Avotu ielas krāmu tirgus. Avotu ielas un apkaimes uzņēmēji sarūpēs īpašas atlaides un darbnīcas apmeklētājiem.
 
Avotu Apkaimes svētki ir iedzīvotāju iniciatīva, apvienojoties iedzīvotājiem un uzņēmējiem ar kopīgu mērķi – pašiem veidot un spodrināt savas apkaimes tēlu, radīt pozitīvas pārmaiņas ielas vaibstos un vienkārši labi pavadīt dienu kaimiņu, draugu un radu sabiedrībā. Lielāka vai mazāka, bet MŪSU apkaime!
Avotu Apkaimes svētkus finansē Rīgas dome, svētku partneris Studija Bluķis, Arhitekti Ārgaļi un biedrība “Pagalmi” citi. 
 
Papildus informācija par Avotu Apkaimes svētkiem atrodama:  www.avotuiela.lv, www.studijablukis.lv, aktuālā informācija sociālajā tīklā Facebook: Avotu apkaimes svētki. Karte un bukleti būs pieejami LiveRiga informācijas centrā (Rātslaukums 6) un Studija Bluķis (Avotu iela 32)
 
 Foto: Arturs Martinovs
Jānis Ārgalis
 

Pēdējās ziņas

2017-05-19 Dziesminieki muzicē Pārdaugavas svētkos Arkādijas parkā
2017-05-18 Bērnu grāmatas, izstāde, darbnīcas un koncerts 20. maija Kalnciema kvartāla tirgū
2017-05-18 Avotu Apkaimes svētki Rīgā
2017-05-18 Brīnumu laiks Bauskas pilī
2017-05-18 “Lielais dzintars” Muzeju naktī aicina apstādināt laiku un uzkavēties pie okeāna
2017-05-18 Aicina uz aizraujošu deju dueli Annas tirgus laukumā
2017-05-12 “Red Hot Chili Peppers” Rīgā iesildīs ASV grupa“Knower”
2017-04-22 „Orhidejas un citi eksotiskie augi" Dabas muzejā
2017-04-22 “Matu sakārtojums un rotas 16. un 17. gadsimtā"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski