Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Aicina uz aizraujošu deju dueli Annas tirgus laukumā

2017-05-18

26. maija rītā no Rīgas startēs svētku vilciens “Latvijas Ekspresis Simtgadei”, kas ar 180 dejotājiem un dziedātājiem dosies ceļā, lai dziedot un dejojot savienotu visus Latvijas novadus. 27. maijā ap pulksten 20:45 īpašais vilciens piestās Liepājā. Ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts sagaidīt ekspresi stacijas laukumā, kā arī no pulksten 21:00 Annas tirgus laukumā baudīt  koncertu “Draudzības spēks”.

 
No dzelzceļa stacijas visi klātesošie kopīgi dosies svinīgā gājienā uz Annas tirgus laukumu, kur norisināsies koncerts “Draudzības spēks”. Koncertā Liepājas Universitātes tautas deju kolektīvs “Banga” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Bandzenieki” tiksies deju duelī ar 100 gadei veltītā ekspreša tautas deju kolektīviem. 
 
Ar Latvijas Ekspresi Simtgadei ieradīsies dejotāji no Kultūras pils “Ziemeļblāzma” vidējās paaudzes deju kolektīva “AUDA”, Rīgas Stradiņu Universitātes tautas deju ansambļa “Ačkups” un VEF Kultūras pils tautas deju ansambļa “Dardedze”, savukārt dziedātājus pārstāvēs jauniešu koris “Balsis”, Rīgas Stradiņu Universitātes jauktais koris “Rīga” un Banku augstskolas jauktais koris “MONĒTA”.
 
Annas tirgus laukumā viesus sveiks Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju studija “Dzintari” (vadītāja Monta Sprūde), “Rotaļa” (vadītāja Aina Apene) un “Dzirkstelīte” (vadītāja Marina Zuntnere), kā arī Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas un Bērnu un jaunatnes centra orķestris “Liepāja” ar mažoretēm (vadītājs Valērijs Šestilovskis).  
 
Pasākumu vadīs Liepājas teātra aktieri – Rolands Beķeris un Samira Adgezalova. Par svētku noskaņas radīšanu rūpēsies radošā komanda – deju virsvadītāja Kristīne Kārkliņa, dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce, filmu un animāciju studija “SenseMedia” un tehniskā kompānija “Bang!”.
 
Pasākumu rīko Liepājas Kultūras pārvalde, un tas visiem apmeklētājiem ir bez maksas.
 
Anita Lazdeniece
 

Pēdējās ziņas

2017-05-18 Bērnu grāmatas, izstāde, darbnīcas un koncerts 20. maija Kalnciema kvartāla tirgū
2017-05-18 Avotu Apkaimes svētki Rīgā
2017-05-18 Brīnumu laiks Bauskas pilī
2017-05-18 “Lielais dzintars” Muzeju naktī aicina apstādināt laiku un uzkavēties pie okeāna
2017-05-12 “Red Hot Chili Peppers” Rīgā iesildīs ASV grupa“Knower”
2017-04-22 „Orhidejas un citi eksotiskie augi" Dabas muzejā
2017-04-22 “Matu sakārtojums un rotas 16. un 17. gadsimtā"
2017-04-22 Kuldīga aicina uz palu šovu “Lido zivis Kuldīgā”
2017-04-22 Marka Rotko mākslas centrā tikšanās ar mākslinieci no Lielbritānijas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski