Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

“ALASKA DREAMERS” koncerts 29. janvārī

2017-01-12

Svētdien, 29.janvārī pulksten 17 Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” ar oriģinālmūzikas programmu “Rise” jeb “Celties” viesosies jaunās paaudzes mūziķu grupa “AlaskaDreamers” un džeza vokāliste Kristīne Prauliņa.

Par džeza eņģeli Kristīni Prauliņu maestro Raimonds Pauls teicis: „Kristīne reiz parādījās orķestra mēģinājumā, nodziedāja vienu dziesmu un orķestra mūziķi sāka aplaudēt. Ticiet man, tas nenotiek bieži. Tādas dziedātājas mums sen nav bijis, ļoti iespējams, ka nekad nav bijis.”
Šarmantā dziedātāja2014.gadā konkursā "RigaJazzStage" saņēmusi Grand Prix džeza vokāla kategorijā un atpazīstamību guvusi sadarbojoties gan ar Latvijas Radio bigbendu, gan ar maestro Raimondu Paulu, kopīgi ierakstot albumu "Melns ar baltu", kas vēlāk ticis nominēts Latvijas ierakstu gada balvai "Zelta mikrofons".
Grupā “Alaska Dreamers” kopā ar Kristīni apvienojušies šī brīža spožākie Latvijas jaunās paaudzes mūziķi, un sastāva spēlētā mūzika ir viegls sajaukums starp soul, r’n’b, post-rock, blūza, džeza un folka mūziku. Apvienība īpaši izceļas ne tikai ar savas oriģinālmūzikas krāsaino dabu, bet arī ar ne tik bieži sastopamo lielo dalībnieku skaitu uz skatuves, vienlaicīgi tur atrodoties aptuveni 10 cilvēkiem. Bez grupas solistessastāvā ietilpst arīReinis Ozoliņš (bass/bekvokāls), Rūdolfs Dankfelds (bungas), Jānis Ruņģis (ģitāra), Jānis Kalniņš (ģitāra), Oskars Ozoliņš (trompete), Kristaps Lubovs (saksofons), Laura Rozenberga (trombons), Ritvars Garoza (klavieres), Migels AndressErnendessGiraldi (sitaminstrumenti), Mārcis Vasiļevskis (ģitāra)kā arī Gustavs Erenpreiss (skaņu režija). 
 
“AlaskaDreamers” ar mūzikas palīdzību klausītājiemvēlas nodot miera, bezrūpības un gaišuma sajūtu, uz brīdi liekot aizmirsties no ikdienišķajām rūpēm un ļauties muzikālam piedzīvojumam. Grupai raksturīgs dvēselisks un pasaulīgs skanējums, personīga pieeja katram no saviem klausītājiem. Koncertprogramma “Rise” ir kā simbolisks apzīmējums mūsu dzīves kustībai un jaunradītajai mūzikai, un lielisks ievads pirms 2017.gada rudenī gaidāmā “AlaskaDremers” debijas albuma ieraksta.
 
 
Biļetes uz koncertu no 7 eiro nopērkamas visās Biļešu paradīzes kasēs, interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, kā arī koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Darba laiks no pulksten 10 līdz 20, svētdienās no 10 līdz 15. Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem, I un II grupas invalīdiem, kā arī ģimenēm un grupām pieejamas atlaides. 
 
Elizabete Hartmane
 
 

Pēdējās ziņas

2017-01-12 Kalnciema kvartālā būs cepuru tirgus
2017-01-09 Pārdošanā biļetes uz Ņujorkas baleta trupas “Complexions” priekšnesumu Liepājā
2017-01-04 Izstādes „AINAVU TRANSFORMĀCIJAS” atklāšana Kalnciema kvartālā
2017-01-03 Lietuviešu tekstila konkursa izstādes atklāšana
2017-01-03 Nāc dejot Argentīnas tango!
2017-01-03 Lidostā “Rīga” atklāj jauno ziemeļu piestātni
2016-12-29 Jauna vēsturiskā ekspozīcija Rotko centrā
2016-12-29 Vecgada pavadīšana un jaungada sagaidīšana Tukuma pusē
2016-12-27 Lēnā iepirkšanās Kalnciema ielas tirgū 7. janvārī

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski