Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Lēnā iepirkšanās Kalnciema ielas tirgū 7. janvārī

2016-12-27

2017. gada pirmais Kalnciema ielas tirgus notiks 7. janvārī, kad pavadīts vecais gads un sagaidīts jaunais gaiļa gads,Kalnciema ielas tirgus turpināstirgošanos ar jaunu sparu. 

 
Zemnieku un amatnieku tirgus notiks no plkst. 10:00 – 16:00. Būs gan dizaina lietas, gan latviešu iecienītie lauku labumi – svaigi cepta maize, kūkas, saldumi, gaļa, zivis un pašmāju dzērieni. Tirdziņā iespējams ieturēt vēlas brokastis vai pusdienas, kā arī vērot ēdiena tapšanu. 
Visi, kam ir jaunas apņemšanās, ir gaidīti nesteidzīgi izvēlēties veselīgus vai diētiskus produktus, kā arī latviskos brīnumlīdzekļus imunitātes stiprināšanai, veikt lēno iepirkšanos “Slow food” ēdienu tirgotāju alejā. 
 
7. janvārī Kalnciema kvartāla Koka arhitektūras centrā plkst. 14:30 notiks Sudraba rotu kalšana. Radošajā darbnīcā ikvienam dalībniekam būs iespēja izgatavot sudraba rotaslietu.
 
Savukārt Kalnciema kvartāla galerijā no 3. janvāra līdz 2. februārim apskatāma Eduarda Miheloviča gleznu personālizstāde. 
 
2017. gadā tirgi notikstradicionāli katru sestdienu no 10:00 līdz 16:00. 
Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.
 
 
 

Pēdējās ziņas

2016-12-16 Aicina uz Adventa mūzikas svētku noslēguma koncertu Rīgas Lutera baznīcā
2016-12-14 Rotko centrs kļūst vērtīgāks
2016-12-14 Izcilības balvu kultūrā iegūst Andris Nelsons, Rasa un Raitis Šmiti, un Turaidas muzejrezervāts
2016-12-13 Bauskas pils muzejā jauktā kora "Mežotne" koncerts
2016-12-11 Tango Studio aicina - uzdāvini svētkos tango!
2016-12-10 Ziemassvētku koncerti un jaunā CD prezentācija „Meklētāja Roze”
2016-12-09 Silvija Silava un Haralds Sīmanis muzicē Adventa mūzikas svētkos Rīgā
2016-12-09 Mākslas akadēmijā studentu darbu izstādes-gadatirgus-labdarības akcijas JARMARKA atklāšana
2016-12-08 Trešās Adventes nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski