Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Aicina uz Adventa mūzikas svētku noslēguma koncertu Rīgas Lutera baznīcā

2016-12-16

Ceturtajā Adventa svētdienā, 18. decembrī, plkst. 14.00 Austras biedrība aicina uz “Adventa mūzikas svētku” noslēguma koncertu Rīgas Lutera baznīcā(Torņakalna ielā 5), kur svētku noskaņu mūzikā radīs dziesminieki Ieva Akuratere, Silvija Silava, Sniedze Prauliņa, Laura Bicāne, Kārlis Kazāks un Haralds Sīmanis. Koncertu vadīs Ēriks Pozemkovskis. 

 
No 27. novembra katru Adventa svētdienu Rīgā notikuši jau seši dziesminieku koncerti dažādās Rīgas baznīcās, un šajā nedēļas nogalē gaidāms noslēgums, kurā dziesminieki pulcēsies apvienotā koncertā. Austras biedrība izsaka pateicību par atsaucību Rīgas Sv.Trīsvienības baznīcas, Rīgas Krusta baznīcas, Rīgas Sv.Antona Romas baznīcas, Rīgas JaunāsSv.Ģertrūdes baznīcas, Rīgas Mateja baznīcas, Rīgas Vecās Sv.Ģertrūdes baznīcas un Rīgas Lutera baznīcas draudzēm un visiem dalībniekiem.
 
Koncertu cikla “Adventa mūzikas svētki Rīgā” idejas autore un producente Signe Sniedze stāsta: Esmu priecīga, ka “Adventa mūzikas svētki Rīgā" notiek jau piekto gadu un pamazām kļūst par rīdzinieku gaidītu tradīciju, par ko liecina piepildītās Rīgas baznīcas. Tas ir  brīnišķīgi, ka septiņus svētku koncertus četrās Adventa svētdienās ar Rīgas domes finansiālo atbalstu varam klausītājiem piedāvāt  bez maksas. Ir izdevies īstenot projekta mērķus un galvenos uzdevumus, jo koncerti notiek dažādu konfesiju Rīgas apkaimju baznīcās, svētku dalībnieki un apmeklētāji iepazīstas gan ar senām un vēsturiskām baznīcām, gan ar jaunām garīgām celtnēm. Pateicoties kopīgajam projektam, tiek veicināta arī draudžu sadraudzība un  iesaistīšana svētku organizēšanā. Esmu pateicīga arī draudžu mācītājiempar ievadvārdiem koncertu programmās. Prieks, ka kopīgi ar radošo komandu un dziesminiekiem varam tik daudziem pirmssvētku iepirkšanās stresa vietā dāvināt mieru, klusas pārdomas, patiesas sajūtas un mīlestību Ziemassvētku gaidīšanas laikā.
 
Adventa mūzikas svētki Rīgā klausītājiem pieejami bez ieejas maksas. Koncertus rīko Austras biedrība, atbalsta Rīgas dome un pasākumu norises vietas.
 
 Inese Sērdiene
 
 

Pēdējās ziņas

2016-12-14 Rotko centrs kļūst vērtīgāks
2016-12-14 Izcilības balvu kultūrā iegūst Andris Nelsons, Rasa un Raitis Šmiti, un Turaidas muzejrezervāts
2016-12-13 Bauskas pils muzejā jauktā kora "Mežotne" koncerts
2016-12-11 Tango Studio aicina - uzdāvini svētkos tango!
2016-12-10 Ziemassvētku koncerti un jaunā CD prezentācija „Meklētāja Roze”
2016-12-09 Silvija Silava un Haralds Sīmanis muzicē Adventa mūzikas svētkos Rīgā
2016-12-09 Mākslas akadēmijā studentu darbu izstādes-gadatirgus-labdarības akcijas JARMARKA atklāšana
2016-12-08 Trešās Adventes nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē
2016-12-01 Goran Gora un Kārlis Kazāks muzicē Adventa mūzikas svētkos Rīgā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski