Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Noslēdzies XII mūzikas festivāls SUMMERTIME – aicina Inese Galante

2016-08-15

 Ar krāšņu un žanriski daudzveidīgu programmu noslēdzies XII starptautiskais mūzikas festivāls SUMMERTIME – aicina Inese Galante. Festivāla kulminācijas koncertā „Gala Galante”uzstājās ievērojami ārvalstu un pašmāju mākslinieki, kurifestivāla labākajās tradīcijās klausītājiem bija sagatavojuši vairākus muzikālus pārsteigumus. Pirmo reizi SUMMERTIME vēsturē noslēguma koncertu un tā aizkulises mūzikas mīļotājiem bija iespēja vērot arī tiešraidē.

Dzintaru koncertzālē kopā ar Inesi Galanti koncertēja Sanktpēterburgas skolu apguvušais mecosoprāns, pasaules opermūzikas mīļiem un Latvijas publikai labi pazīstamā Oļesja Petrova (Олеся Петрова, Krievija), Ineses skatuves partneri Sergejs Jēgers un Intars Busulis – augstākās meistarības vokālisti katrs savā žanrā.
 
Noslēguma koncertu krāšņojaarī neparastas balss īpašnieks un spožs ģitārists Džonijs Rozenbergs (Johnny Rosenberg, Nīderlande), ekspresīvā vokāliste, dejotāja un perkusioniste Dobē Njaorē (DobetGnahoré, Kotdivuāra) un virtuozais džeza pianists Valērijs Grohovksis (ВалерийГроховоский, Krievija, ASV).
 
Pie festivāla orķestra pults stājās diriģents un festivāla mākslinieciskais vadītājs Ekharts Viciks (Ekhart Wycik, Vācija).
 
Šogad SUMMERTIME vadmotīvs bija ceļojums jeb kustība, kas atspoguļo mākslinieka dzīvi kā nepārtrauktu virzību, spilgtus iespaidus un jaunu pieredzi. Nedēļas garumā uz Dzintaru koncertzāles skatuves varēja dzirdēt Ineses Galantes pasaules izjūtai radniecīgas mūzikas zvaigznes – Grammy balvas ieguvējus, radiostaciju hītu autorus, smalkus klasiskās mūzikas interpretus un džeza lielmeistarus.
 
 
Diāna Galante, festivāla SUMMERTIME – aicina Inese Galante direktore
 

Pēdējās ziņas

2016-08-13 SUMMERTIME festivālā atgriežas temperamentīgā Grammy laureāte – Dobē Njaorē
2016-08-12 Pirmo reizi Latvijā – čigānu svinga un džeza zvaigznes „The Rosenberg Trio”
2016-08-12 Fly Me Away portugāļu vakars Kalnciema kvartālā
2016-08-11 Jaunā Kuldīgas pusmaratona trase nesīs rekordus vai saasinās cīņu čempioniem?
2016-08-11 Marka Rotko mākslas centrā tiks atklāta IV Starptautiskā keramikas mākslas simpozija un III Starptautisko keramikas eksperimentālo apdedzināšanas tehnoloģiju izstāde
2016-08-10 Aicina uz Grīziņkalna kino svētkiem “Elpojiet dziļi”
2016-08-10 Dzintaru koncertzālē pasaules slavenais kamerorķestris „Maskavas virtuozi”
2016-08-10 Latvijas polārpētnieki atgriezušies no ekspedīcijas Grenlandē
2016-08-04 Festivāls SUMMERTIME – aicina Inese Galante vedīs pasaules ceļojumā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski