Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pirmo reizi Latvijā – čigānu svinga un džeza zvaigznes „The Rosenberg Trio”

2016-08-12

Mūsdienu spilgtāko čigānu svinga un džeza ģitāristu ansambli „The Rosenberg Trio” (Nīderlande) pirmo reizi Latvijā būs izdevība dzirdētšovakar, 12. augustā, festivālā SUMMERTIME – aicina Inese Galante.

Virtuozais ansamblis atskaņos pasaulē zināmākos ģitāristu skaņdarbu, kuros savijas dažādu tautu un zemju mūzika. Trio uz Dzintaru koncertzāles skatuves pievienosies Džonijs Rozenbergs – neatkārtojams Frenka Sinatras repertuāra izpildītājs un reizē meistarīgs džeza ģitārists.

Iedvesmojoties no leģendārā ģitārista Džango Reinharda (Django Reinhardt) un neatlaidīgi attīstot savu dabas doto muzikalitāti, tieši Rozenbergi mūsdienās iemieso čigānu svinga un džeza pašu esenci. Visi ansambļa dalībnieki ir brālēni, kuru vārdi rotā vadošo džeza festivālu afišas, un daudzi no Trio ierakstītajiem albumiem izpelnījušies Platīna un Zelta diska statusu.  
 
Melodiju smeldze, īpašais ģitāras skanējums, neatdarināmais stīgu vibrato, gadiem slīpēta saspēle un ansambļa izjūta ir tie raksturlielumi, kādēļ Rozenbergus savos koncertos aicinājuši pievienoties Rendija Krauforde, Lučāno Pavaroti, ŠērlijaBeisija un citas pasaules slavenības. Trio ir arī gaidīti viesi Kārnegi zālē Ņujorkā, Losandželosas, Vīnes, Monreālas un citu pilsētu lielajās koncertzālēs.
 
SUMMERTIME festivālā kopā ar ansambliuzstāsies šarmantas balss īpašnieks, dziesmu autors un ģitārists Džonijs Rozenbergs (Johnny Rosenberg, Nīderlande). Plašu atpazīstamību kā dziedātājs Džonijs guvis 2010.gadā, pateicoties sensacionālajai dalībai televīzijas šovā „VoiceofHolland”, kur acumirklī kļuva par publikas favorītu.
 
 
 
 
 
Diāna Galante, festivāla SUMMERTIME – aicina Inese Galante direktore
 

Pēdējās ziņas

2016-08-12 Fly Me Away portugāļu vakars Kalnciema kvartālā
2016-08-11 Jaunā Kuldīgas pusmaratona trase nesīs rekordus vai saasinās cīņu čempioniem?
2016-08-11 Marka Rotko mākslas centrā tiks atklāta IV Starptautiskā keramikas mākslas simpozija un III Starptautisko keramikas eksperimentālo apdedzināšanas tehnoloģiju izstāde
2016-08-10 Aicina uz Grīziņkalna kino svētkiem “Elpojiet dziļi”
2016-08-10 Dzintaru koncertzālē pasaules slavenais kamerorķestris „Maskavas virtuozi”
2016-08-10 Latvijas polārpētnieki atgriezušies no ekspedīcijas Grenlandē
2016-08-04 Festivāls SUMMERTIME – aicina Inese Galante vedīs pasaules ceļojumā
2016-08-04 Dizaina radošā darbnīca Kuldīgā no 31.jūlija līdz 6.augustam
2016-08-03 Keramikas simpozijs Daugavpilī

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski