Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Dzintaru koncertzālē pasaules slavenais kamerorķestris „Maskavas virtuozi”

2016-08-10

„Maskavas virtuozi”, kas nosaka augstāko izpildījuma līmeni kamerorķestriem Eiropā, Dzintaru koncertzālē uzstāsies 11. augustā festivālā SUMMERTIME – aicina Inese Galante. Orķestris ir viens no retajiem pasaulē, kur katra mūziķa profesionālisms ir tik augsts, lai varētu spēlēt arī bez diriģenta vadības. Kopā ar „Maskavas virtuoziem”koncertēs divkārtējs Lielās mūzikas balvas ieguvējs – pianists Reinis Zariņš.

Vienā no festivāla pieprasītākajiem koncertiem klausītāji varēs dzirdēt dažādu laikmetu un valstu komponistu versijas par gadalaiku tēmu. Kamerorķestra izpildījumā izskanēs Antonio Vivaldi slavenais vijoļkoncertu cikls, īpaši „Maskavas virtuoziem” aranžētais Pētera Čaikovska cikls klavierēmun tango lielmeistara AstoraPjacollas „Četri gadalaiki Buenosairesā”.
 
Izcilības orķestri 1979. gadā dibinājuši draugi un domubiedri – starptautisku konkursu laureāti, solisti un Maskavas orķestru koncertmeistari. Šobrīd ik gadu „Maskavas Virtuozi” sniedz vairāk nekā 100 koncertus, uzstājotiesKaraliskajā Alberta zālē Londonā (RoyalAlbert Hall),Kārnegi Ņujorkā (CarnegieHall), Santori Tokijā (SantoryHall)un citās lielajās koncertzālēs visā pasaulē. Apvienības spilgtākās iezīmes ir spožs artistiskums, eiropeiska atskaņojumakultūra un mīlestība pret publiku. Amerikāņu izdevums LosAngelesTimes kamerorķestri salīdzinājis ar Šveices pulksteni – precīzs un elegants, katram mūziķim veidojot daļu no sinerģiska un ļoti efektīva mehānisma. 
 
SUMMERTIME festivālā koncerta īpašais viesis būs latviešu pianists Reinis Zariņš, kurš savu meistarību slīpējis Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā, apliecinājies 11 starptautiskajos konkursos un plašā koncertdarbībā no Eiropas līdz Ziemeļamerikai un Āfrikai. 
 
Izcilā kamerorķestra klātbūtni SUMMERTIME festivālā atbalstījis Pētera Avena labdarības fonds (PALF) „Paaudze”, realizētās kultūras apmaiņas atbalsta programmas ietvaros. PALF „Paaudze” kopš tā dibināšanas 2008. gadā īstenojis dažādus kultūras, izglītības un veselības veicināšanas atbalsta projektus. Iniciatīvai iegādāties insulīna sūkņus bērniem ar diabētu atsaucies Ineses Galantes fonds, kas radisiespēju Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem, viņu vecākiem un aprūpētājiem festivāla koncertus apmeklēt bez maksas.
 
Koncerta biļetes „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.
 
 
Diāna Galante, festivāla SUMMERTIME – aicina Inese Galante direktore
 

Pēdējās ziņas

2016-08-10 Aicina uz Grīziņkalna kino svētkiem “Elpojiet dziļi”
2016-08-10 Latvijas polārpētnieki atgriezušies no ekspedīcijas Grenlandē
2016-08-04 Festivāls SUMMERTIME – aicina Inese Galante vedīs pasaules ceļojumā
2016-08-04 Dizaina radošā darbnīca Kuldīgā no 31.jūlija līdz 6.augustam
2016-08-03 Keramikas simpozijs Daugavpilī
2016-08-03 Rotko centrs piedāvā īpaši labas cenas uz pasākumiem
2016-08-03 Bauskas pils III. teatralizētais paukošanās turnīrs
2016-08-03 "Liepājas mākslas forumu”piektdien atklās ar laikmetīgās mākslas sesiju
2016-08-03 Bauskas pilī „Kārlis IV – Čehijas karalis un Romas ķeizars”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski