Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Sestdien“Lielajā dzintarā”improvizēs apvienība “Spiediens”

2016-06-18

 Sestdien, 18.jūnijā pulksten 19 koncertzāles "Lielais dzintars" Eksperimentālajā skatuvē pirmo reizi liepājniekiem tiks piedāvāta īpaša improvizācijas izrādes forma – garā improvizācija, kas no aktiera prasa īpaši augstu meistarību.

Garās formas improvizācijas izrāde "Lifts" atšķirsies no ierastajiem improvizācijas šoviem, jo tā veidota nevis no īsām etīdēm, bet gan divām, 45 minūšu garām izrādēm.
“Improvizators lielu enerģiju smeļas tieši zālē, tādēļ priecājamies braukt pie Liepājas publikas, par kuru no citiem improvizatoriem esam saņēmuši ļoti labas atsauksmes,” stāsta radošās apvienības “Spiediens” dalībnieki.
Garā improvizācijas forma ir izaicinājums aktieriem, jo prasa lielāku profesionalitāti, iedziļināšanos tēlos, raksturos un situācijās. Skatītājam tā ļauj izdzīvot un izbaudīt gan aktierspēli, gan smalkā humora nianses.Izrādē piedalīsies radošās apvienības “Spiediens” aktieri - Krišjānis Caune, Mārcis Viļums, Gatis Kurzemnieks un Līga Putniņa.
“Kā jau improvizācijā ierasts, viss notiek bez scenārija, taču garajā formā atšķirībā no īsās tiek spēlēta 45 minūšu gara, savstarpēji saistīta izrāde nevis mazi skeči,” ar izrādes formu iepazīstina aktieri.
„Garā forma ir kā delikatese šī žanra cienītājiem un arī man kā improvizācijas aktierim. Tā ir daudz patiesāka, dziļāka un plašāka stāstu pasaule. Fakts, ka šīs izrādes nekad un neviens nespēs atkārtot, piešķir tam visam neaprakstāmu burvību,” stāsta improvizācijas teātra aktieris un pasniedzējs Kaspars Breidaks.
Pasākuma kopējais norises laiks ar starpbrīdi – aptuveni 2 stundas.
Izrādes biļetescenā iekļauta glāzeaperola - sidra kokteiļa “Lielais dzintars” vai bezalkoholiska atspirdzinoša dzēriena.Biļetes par 14 eiro pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs, interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, kā arī koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā. Darba laiks no pulksten 10 līdz 20, svētdienās no 10 līdz 15. 
Savukārt svētdien, 19.jūnijā liepājnieki un pilsētas viesi pulksten 13 laipni aicināti pievienoties ekskursijai pa koncertzāli “Lielais dzintars” gida pavadībā. Vasaras sezonā ekskursijas pa tūristu iemīļoto objektu tiks piedāvātas katru svētdienu, vienotā laikā. 
 
Elizabete Hartmane
 

Pēdējās ziņas

2016-06-17 Pasākumi Tukumā
2016-06-17 19. jūnijā Zāļu diena Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā
2016-05-25 Lekcija par absolūtisma un apgaismības mūziku Bauskas pilī
2016-05-22 "Lielais dzintars" saņēmis Latvijas Arhitektūras gada balvu
2016-05-20 Bauskas pilī “Muzeju nakts” norisināsies 21.maijā
2016-05-20 Piedalies "Slīteres Ceļotāju dienās"
2016-05-14 Liepājas mākslas forums un Cēsu Mākslas festivāls
2016-05-14 Sākās akcija “Atvērtajās dienās laukos”
2016-05-14 “Muse” šovu iesildīs britu rokgrupa “My Vitriol”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski