Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Sākās akcija “Atvērtajās dienās laukos”

2016-05-14

 No šodienas, 14. maija norisināsies akcija “Atvērtajās dienās laukos”, kad 102 saimniecības visā Latvijā vērs savas sētas apmeklētājiem: būs ~ 35 dažādi lauku gardumi degustācijai, ~29 šķirnes dažādi savvaļas un mājas dzīvnieki, līdz 50% atlaide nakšņošanai un līdz 33% atlaide laukos ražotai produkcijai. Ieskaties akcijas piedāvājumā: www.celotajs.lv/atvertasdienas

 
Akcijas mērķis ir popularizēt Latvijas laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus 1 dienu doties prom no pilsētas, lai iepazītu Latvijas lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot Latvijas laukos.
 
Ko varēs redzēt laukos? Akcijā piedalās lauku tūrisma naktsmītnes, kas piedāvās atrakcijas, orientēšanās sacensības, ekskursijas un atlaides saviem pakalpojumiem, dzīvnieku audzētāji, amatnieki, lauku gardumu ražotāji, saimniecības, kurās būs iespējams uzzināt dažādas gudrības par ārstnieciskajiem augiem un zāļu tējām, biškopji, kas iepazīstinās ar bišu dzīvi un cienās  ar biškopības  gardumiem, pirtnieki iepazīstinās ar pirtī iešanas gudrībām, daiļdārzi un stādu audzētāji, kur varēs uzzināt dārzkopības noslēpumus  un iegādāties stādus savam sapņu dārzam, ciemos gaidīs lielākas un mazākas piemājas saimniecības, kas iepazīstinās ar lauku dzīvi – latvisku sētu, tradīcijām, lauku darbiem sendienās  un mūsdienās,  savukārt 9 saimniecībās  varēs baudīt dažādus  gardus dzērienus  – vīnu, alu, sidru un pat īstu latgaļu šmakovciņu.  Ciemiņus  gaidīs  arī lielie zemnieki, kas šajā saspringtajā laikā ļaus ielūkoties savas saimniecības aizkulisēs,  durvis  vērs  arī muzeji,  pilis  un  muižas.
 
Lai uzzinātu, ko katra no saimniecībām piedāvā akcijas dienās, darba laikus un noteikumus, dodieties uz šīs akcijas lapas sadaļu "dalībnieki" un meklējiet informāciju pie konkrētās saimniecības profila. Pirms došanās ceļā  sazinieties ar saimniekiem un piesakiet savu vizīti. 
 
 
Asnāte Ziemele
 
 
 
 
 

Pēdējās ziņas

2016-05-14 Liepājas mākslas forums un Cēsu Mākslas festivāls
2016-05-14 “Muse” šovu iesildīs britu rokgrupa “My Vitriol”
2016-05-12 Džeimss Morisons un Latvijas Radio bigbends
2016-05-12 Festivāls „Vadātājs” 21. maijā pietur Lūznavas muižā
2016-05-12 “Keramikas dizaina un mākslas tirgu”
2016-05-12 “Lielais dzintars” pirmo reizi piedāvās laikmetīgās dejas performanci
2016-04-21 HANSA projekts iedvesmo
2016-04-21 Zili brīnumi Liepājā
2016-04-20 4. maijā notiks pirmais Baltā galdauta svētku pikniks

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski