Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīgā jauna picērija

2016-04-20

 Vecrīgā, Audēju ielā 14, oficiāliatklāta pasaulē iecienītā un Latvijā ilgi gaidītā picērija PizzaHut. Tas ir vienīgais šī zīmola “dine-in” restorāns Baltijas valstīs. PizzaHut galvenā iezīme ir picas, kas gatavotas pēc amerikāņu tradīcijām un ceptas īpašā pannā. 

PizzaHut piedāvā pēc amerikāņu tradīcijas ceptās biezās pamatnes picas, kā arī salātus, pastu un desertus. “Dine-in” koncepts paredz, ka ēdienu iespējams baudīt uz vietas un pieejama apkalpošana pie galdiņiem. Restorāna divos stāvos pieejamas vairāk nekā 90 sēdvietas, untas atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 11.00 līdz 23.00.
 
“Jaunu riteni neizgudrosi, taču ikvienu lietu un ēdienu iespējams uzlabot. Tas attiecas arī uz picu, vienu no iecienītākajiem ēdieniem pasaulē. Lai arī lielākajai daļai cilvēku šis ēdiens saistās ar Itāliju, tiem, kam patīk kārtīgi paēst, pirmā doma būs – Amerika! Lai nobaudītu īstu amerikāņu picu, nav jāceļo pāri okeānam, jo leģendārā PizzaHut tagad pieejama arī Latvijā,” stāsta Kārlis Zandersons, KFC un PizzaHut reģionālais vadītājs Baltijas valstīs. “Amerikāņu picas ir biezas un sātīgas, vienu maltīti iespējams dalīt ar diviem un vairāk draugiem.”
 
“Rīgā atvērtais PizzaHut restorāns pagaidām ir vienīgais “dine-in” Baltijā. Tas nozīmē, ka klientiem pieejams pilns serviss pie galdiņiem, sākot no pasūtījumu pieņemšanas līdz pat norēķināšanās brīdim. Latvijai otrs tuvākais “dine-in” restorāns atrodas Helsinkos, savukārt Lietuvā darbojas ekspress tipa PizzaHut,” saka UAB „CibusRestaurants“ vadītājs un KFC un PizzaHut franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs Sigurdurs A. Sigurdsons. “Stundas laikā varam izcept pat piecdesmit picu, turklāt piedāvājums uzrunās gan veģetāriešus, gan gaļēdājus.”
 
Leģendārais  stāsts
Picu dzimtene ir Itālija, tomēr arī Amerikā tās kļuva populāras pēc Otrā pasaules kara. PizzaHut vēsture datējama ar 1958. gadu, kad divi brāļi Dans un Franks Karniji (Dan andFrankCarney) nolēma īstenot savu sapni, Kanzasas pilsētā Vičitā (Wichita) atverot picu restorānu. Lai realizētu mērķi, brāļi aizņēmās 600 dolāru no mātes un sāka cept picas mazā mājiņā (PizzaHut tulkojumā “picas būdiņa”). Pēc desmit gadiem PizzaHut jau lepojās ar desmitiem tūkstošu klientu 310 restorānos. Patlaban picas iecienītas vairāk nekā100 valstīs. Tā ir lielākā picu restorānu ķēde, aptverot 12000 restorānus visā pasaulē.
 
 
Madara Zvejniece

Pēdējās ziņas

2016-04-20 4. maijā notiks pirmais Baltā galdauta svētku pikniks
2016-04-19 Festivāls “Summerburst” meklē nākamo DJ zvaigzni
2016-04-19 Svētki Valmiermuižā
2016-04-19 Aizputes Mākslas skolai – 25!
2016-04-19 Nila Īles mūzikas studijas perkusionistu performance
2016-04-19 Pamestā armijas pilsētiņa "Skrunda 1" - apmeklējums
2016-03-31 1. aprīlī sāksies reģistrācija Velofestivālam Kuldīgā
2016-03-31 Noderīga lekcija skriešanas skriešanas sezonas atklāšanai Kalnciema kvartālā
2016-03-26 Lieldienu pasākumi Rīgā no 26. - 28. martam

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski