Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Veselības diena mācību iestāžu darbiniekiem

2016-03-15

Šodien, 15. martā, Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā notiek Kuldīgas novada pašvaldības organizēta Veselības diena, kas veltīta mācību iestāžu darbinieku veselīgas dzīves popularizēšanai.

Veselības dienā mācību iestāžu darbinieki bez maksas var pārbaudīt sirds un ādas veselību, veikt plaušu tilpuma mērījumus, kāju vēnu skrīningu, piedalīties jogas un nūjošanas nodarbībās iesācējiem, bodyART funkcionālā un BodyBalance treniņā, baudīt meditāciju gongu skaņās, kā arī piedalīties rīta rosmē brīvā dabā.
 
Pasākuma dalībnieki aicināti apmeklēt roku, plecu un muguras masāžas, manikīru, kā arī nobaudīt vitamīniem bagātas uzkodas un dzērienus veselīgā uztura pieturā, kuru piedāvā Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma pasniedzēji un topošie speciālisti. Stila konsultācijas, frizūras un meikaps, piedāvās stiliste Zane Melnace.
 
Veselības dienas ietvaros mācību iestāžu komandām dota iespēja piedalīties piedzīvojumu spēlē “Klasītes”, lai pārbaudītu savas zināšanas un prasmes dažādu ar skolu mācību priekšmetiem saistītu uzdevumu risināšanā. Komanda, kura iegūs pirmo vietu, balvā saņems viesnīcas “Jēkaba sēta” dāvanu karti.
 
Ikviens pasākuma dalībnieks aicināts apmeklēt psihologa, saskarsmes trenera Aivja Kārkliņa sarunu par mūsdienu skolotāju un skolēnu, par viņu attiecībām, komunikāciju un to uzlabošanu.
Pasākumu organizē Kuldīgas novada pašvaldība, Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs, Kuldīgas novada sporta skola, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums. Atbalsta: Viesnīca “Jēkaba sēta”, Kuldīgas novada muzejs un ekskursiju vilcieniņš “Ludis”.
 
Nākamā Veselības diena Kuldīgā notiks 16. aprīlī, un tajā īpaša uzmanība būs veltīta bērnu veselībai.
 
Jana Bergmane
 

Pēdējās ziņas

2016-03-15 Pavasara saulgriežos Austrasdienas skanēs Rīgā
2016-03-15 Liepājai 391. dzimšanas diena
2016-03-15 Seminārs Kuldīgā
2015-10-23 Nākamvasar Tallinā uzstāsies “5 Seconds of Summer”
2015-10-23 Gada tumšajā laikā norisināsies GAISMAS TIRGUS
2015-10-23 31. oktobrī Kandavā notiks "6.Kafijas un tējas svētki"
2015-10-07 “AUKSTĀS MODES DIENA 2015” Kalnciema kvartālā
2015-10-05 Senā dzīvesveida skola „Bauskas pils krāsnis”
2015-09-23 Kuldīgā varēs apskatīt Latvijas Antīko automobiļu kluba

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski