Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Liepājai 391. dzimšanas diena

2016-03-15

 Martā, Liepājas dzimšanas dienas mēnesī,  ir sagatavota plaša pasākumu programma lieliem un maziem, ne tikai pilsētas 391. dzimšanas dienas, bet arī Lieldienu svinēšanai. Daudzveidīgais pasākumu klāsts iepriecinās gan kultūras mīļotājus, gan aktīvās atpūtas cienītājus, gan ģimenes ar bērniem.

 
Liepājas 391. dzimšanas dienu var svinēt tik dažādi:18. martā pie Liepājas jaunās koncertzāles  “Lielais dzintars” dziedāt līdzi grupas "Tumsa" zelta repertuāram, godināt “Goda un Gada liepājnieku”, bet var arī 19. martā dodoties aizraujošā laivu braucienā vai iepazīt pilsētu ekskursijā “Mana Liepāja”. Un tas nebūt nav viss!  Vairāk par svētku pasākumiem lasiet www.liepaja.travel.
 
Martā īpaši plašs atpūtas piedāvājums ir ģimenēm ar bērniem. 18. martā pulksten 14 visi aicināti pulcēties skvēriņā pie Liepājas Universitātes, kur Liepājas Bērnu un jaunatnes centra vadībā tiks gatavoti putnu būrīši darbnīcā “Katram Liepājas putnam savu māju”. Pasākumā notiks arī citas radošās darbnīcas: “Jautrie vilciņi”, "Pavasara vēstneši”, “Raibie tauriņi”, “Zaļo pirkstiņu darbnīca.
 
19. martā ģimenes ar bērniem aicinātas uz Liepājas jauno koncertzāli “Lielais dzintars”, kur notiks  gandrīz mūzikls “Kaķīša dzirnavas". Koncertuzvedums paredzēts  1.- 6.klases vecuma bērniem. Marta Kristiana Kalniņa un Kristīnes Kārkles skanīgās balsis papildinās dūdas un akordeons, čells un mandolīna, ģitāra un sitaminstrumenti, un pat senais harmonijs. Mazos skatītājus uz izrādēm aicina arī Leļļu teātris.
 
Noteikti iesakām apmeklēt jaunatvērto zinātkāres centru bērniem “Zili Brīnumi”, kur zinātne taustāmā un uzskatāmā veidā parādīta tā, lai to saprot jau paši mazākie. Tur būs interesanti arī vecākiem!
 
Lieldienas Liepājā ienāk ar daudzveidīgu pasākumu klāstu. 23. martā pulksten 19 Liepājas Latviešu biedrības namā skanēs NBS bigbenda koncerts “Brīvais lidojums”, kurā piedalīsies arī Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza katedras studenti. 25. martā ikviens aicināts uz koncertzāli “Lielais dzintars”, kur notiks Liepājas Simfoniskā orķestra un Valsts Akadēmiskais kora LATVIJA  koncerts “Forē un Kančeli Lielajā Piektdienā”.
 
26. martā ikviens aicināts uz Lieldienu tirdziņu Rožu laukumā, kur būs iespēja iegādāties pašmāju amatnieku darinātas preces. Piedāvātajā sortimentā atradīsies gan idejas un risinājumi svētku dāvanām, gan preces praktiskiem ikdienas darbiem. Turpat līdzās, Liepājas Latviešu biedrības namā, visas dienas garumā dzīvnieku mīļotāji varēs apskatīt dekoratīvos un pasta baložus, vistas, trušus un citus dekoratīvos mājdzīvniekus Starptautiskajā dekoratīvo dzīvnieku izstādē.
 
Savukārt 27. martā ģimenes ar bērniem tiek aicinātas piedalīties Lieldienu sarīkojumā Jūrmalas parkā. Apmeklētājus priecēs ceļojošā leļļu teātra "Maska" Lieldienu izrāde, danči un dziesmas, spēles un radošās darbnīcas, šūpošanās un olu krāsošana - viss, lai modinātu pavasari!
 
Martā mostas arī daba, tāpēc aicinām doties nesteidzīgās pastaigās gar jūru, lai saelpotos pavasarī tik nepieciešamo jonizēto gaisu, sasmaržot plaukstošos pumpurus un pavasara ziedus kādā no Liepājas parkiem vai skvēriem, vai aizstaigāt līdz Zirgu salai un no putnu vērošanas torņa Liepājas ezerā palūkoties, kā mājup atgriežas gājputni.
 
 
 
 
Linda Punga
 

Pēdējās ziņas

2016-03-15 Pavasara saulgriežos Austrasdienas skanēs Rīgā
2016-03-15 Veselības diena mācību iestāžu darbiniekiem
2016-03-15 Seminārs Kuldīgā
2015-10-23 Nākamvasar Tallinā uzstāsies “5 Seconds of Summer”
2015-10-23 Gada tumšajā laikā norisināsies GAISMAS TIRGUS
2015-10-23 31. oktobrī Kandavā notiks "6.Kafijas un tējas svētki"
2015-10-07 “AUKSTĀS MODES DIENA 2015” Kalnciema kvartālā
2015-10-05 Senā dzīvesveida skola „Bauskas pils krāsnis”
2015-09-23 Kuldīgā varēs apskatīt Latvijas Antīko automobiļu kluba

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski