Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Maģistra studiju programma „Tūrisma stratēģiskā vadība”

2015-08-06

 Maģistra studiju programma „Tūrisma stratēģiskā vadība” – vienīgā iespēja Latvijā apgūt tūrismu augstākajā līmenī

 
Ja vēlies veidot veiksmīgu karjeru vadošā amatā tūrisma nozarē, tad Biznesa augstskolas Turība piedāvātā maģistrantūras studiju programma „Tūrisma stratēģiskā vadība” ir domāta tieši Tev! Šī studiju programma ir loģisks solis visiem Starptautiskā tūrisma fakultātes bakalaura programmu absolventiem, kā arī ikvienam, kas vēlas attīstīt savu karjeru starptautiskā vidē. 
 
Šobrīd pasaulē strauji pieaug pieprasījums pēc tūrisma maģistrantūras studijām, īpaši starptautiskajā vidē, kurā darba devēji novērtē maģistrantūrā pilnveidotās stratēģiskās zināšanas un attīstītās prasmes.
 
Studējot profesionālā maģistra programmā, Tu iegūsi stratēģiskās vadības un plānošanas prasmes, apgūsi prognozēšanas likumsakarības un metodes, mācīsies analizēt, pētīt un prognozēt tūrisma un viesmīlības nozares attīstības tendences Baltijā un visā pasaulē. 
 
2014. gadā profesionālā maģistra studiju programmai „Tūrisma stratēģiskā vadība” tika piešķirta prestižās ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UNWTO – UN World Tourism Organization) TedQual akreditācija uz maksimālo laiku – četriem gadiem, līdz 2018. gadam.
 
Starptautiskā tūrisma fakultātes maģistrantūras studente, viesnīcas „Avalon Hotel” pārdošanas un marketinga speciāliste Inese Mariņina stāsta: „Turībā absolvēju bakalaura studiju programmu „Marketings un tirgzinības”, kas man sniedza daudz praktisku iemaņu un zināšanu. Mācību procesā bija ietvertas dažādas praktiskās nodarbības, turklāt bija daudz iespēju realizēt iegūtās zināšanas un prasmes, veicot reālas un praktiskas lietas, tādēļ nolēmu turpināt studiju arī maģistrantūrā.
 
Mūsdienās, lai veidotu veiksmīgu karjeru, ar bakalaura līmeņa izglītību vien nepietiek, īpaši, ja cilvēks vēlas ieņemt vadošu amatu. Uzskatu, ka, absolvējot bakalaura studijas, var iegūt labu darbu, bet, ja mērķis ir vertikāla karjeras izaugsmes, bez studijām maģistrantūrā neiztikt.”
Viesnīcas „Avalon Hotel” direktors Dmitrijs Smetaņins, kurš šobrīd studē programmā „Tūrisma stratēģiskā vadība”, stāsta: „Izpētot dažādās studiju iespējas un programmas, nonācu pie secinājuma, ka Turība piedāvā labāko izglītības programmu tūrismā.
 
pārliecinājos, ka uzsvars tiek likts uz praktiskajiem uzdevumiem un nodarbībām, reālu rīku izstrādi un sadarbību ar nozares pārstāvjiem. Manuprāt, lai vadītu uzņēmumu, nepietiek tikai ar tām zināšanām, ko sniedz bakalaura izglītība, tādēļ nolēmu turpināt studijas maģistrantūrā, pilnveidojot savas prasmes un iemaņas. Turklāt, studijas maģistrantūrā paver daudz sadarbības iespējas un ļauj iegūt jaunus kontaktus.
 
Maģistra izglītība ir priekšrocība tiem, kuri savas karjeras laikā vēlas kļūt par vadītājiem, tā grāds paver iespējas kļūt par, piemēram, menedžeri, vai kādas nodaļas vadītāju. Tomēr jāņem vērā, ka karjeras izaugsme nav atkarīga tikai no diplomu skaita, bet arī no cilvēka pieredzes, personīgajām īpašībām un citām iemaņām.”
 
„Studēt tūrismu maģistrantūrā nozīmē spēt skatīties uz nozares attīstību, saskatot globālās pasaules un reģionu tendences, spēt izvērtēt riskus un ieguvumus, attīstīt tūrisma un viesmīlības produktus atbilstoši starptautiskajam pieprasījumam,” uzsver Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa.
Biznesa augstskolas Turība Starptautiskās tūrisma fakultātes piedāvātā maģistrantūras studiju programma „Tūrisma stratēģiskā vadība” ir šobrīd vienīgā programma Latvijā, kas sniedz iespēju studēt tūrismu visaugstākajā līmenī. 
 
 
 
 Marta Kive
 

Pēdējās ziņas

2015-08-06 Rīgas svētkos notiks Daugavas folkfestivāls
2015-08-06 Etnoroka grupai „Laimas Muzykanti” 20 gadu jubileja un jauns albums „Rodi
2015-08-06 Aksesuāru izpārdošana Kalnciema kvartālā
2015-08-06 Gladiolas 2015
2015-06-01 13.-15.jūnijā Ungurmuižā bērnu un jauniešu radošā animācijas darbnīca!
2015-05-25 Pagājušās nedēļas nogalē tika atklā kafejnīca Film Noir
2015-05-25 “Lielais Dzintars" izziņo atklāšanas programmu
2015-05-25 airBaltic uzlabo savienojumus ar Popradu
2015-05-02 Izsludina pieteikšanos uz bezmaksas vasaras nometni

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski