Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic uzlabo savienojumus ar Popradu

2015-05-25

 Latvijas aviokompānija airBaltic uzlabos savienojumus starp Rīgu un Slovākijas pilsētu Popradu, dubultojot reisu skaitu. Tāpat airBaltic sāks lidojumus jaunā maršrutā no Polijas galvaspilsētas Varšavas uz Popradu. Tādējādi tiks nodrošināti ērti savienojumi starp šīm pilsētām, kā arī ceļošanas iespējas uz citiem galamērķiem Krievijā, Baltijā, Skandināvijā un NVS.

 
airBaltic valdes loceklis Martins Sedlackis: „Man kā Slovākijas pilsonim, kurš strādā airBaltic, ir ļoti patīkami redzēt, ka Slovākijas un Latvijas vadītāji izprot reģionu savienojumu nozīmīgumu. airBaltic kārtējo reizi gaidāmajā sezonā palielinās tūristu skaitu Popradā-Tatros un arī piedāvās ērtu ceļošanu tālāk uz Krieviju, Baltijas un Skandināvijas valstīm. Tāpat ar Popradas – Varšavas reisu ceļotājiem būs iespēja izbaudīt ērtus savienojumus uz citiem galamērķiem pasaulē. Biļetes jau ir iespējams iegādāties, to cena vienā virzienā ir sākot no 29 eiro.”
 
Kā ziņots iepriekš, 2014.gada 13.decembrī airBaltic sāka tiešos lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Slovākijas pilsētu Popradu. Sākot no 2015.gada 15.decembra, airBaltic dubultos reisu skaitu no Rīgas uz Popradu, kā arī sāks lidojumus jaunā maršrutā starp Varšavu un Popradu. Tādējādi tiks nodrošināti ērti savienojumi starp šīm divām pilsētām, kā arī ceļošanas iespējas uz citiem galamērķiem Krievijā, Baltijā, Skandināvijā un NVS.
 
airBaltic lidojumus veiks ar Boeing 737-300 lidmašīnu un lidojuma ilgums no Rīgas uz Popradu būs 1 stunda un 40 minūtes, bet no Varšavas uz Popradu 1 stunda un 5 minūtes. Vienvirziena biļešu cenas abos maršrutos ir sākot no 29 eiro, ieskaitot lidostu nodevas, transakcijas maksu, kā arī bezmaksas slēpošanas aprīkojumu. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com. 
 
airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas, Viļņas, kā arī Baltijas piekrastes kūrortpilsētas Hēringsdorfas.
 
 
 
Jānis Vanags

Pēdējās ziņas

2015-05-25 Pagājušās nedēļas nogalē tika atklā kafejnīca Film Noir
2015-05-25 “Lielais Dzintars" izziņo atklāšanas programmu
2015-05-02 Izsludina pieteikšanos uz bezmaksas vasaras nometni
2015-05-02 Apceļošanas akcija „Apceļo Kurzemi 2015”
2015-04-30 Latvijas tūroperatori un tūrisma aģentūru pārstāvji iepazīst Liepāju
2015-04-30 Rīgā uzstāsies Dan Balan
2015-04-30 Tukuma ēdiens - Tukuma veltnītis ķiršu mērcē
2015-04-30 Liepājnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz Spinātu balli
2015-04-29 Rothko in Jazz pirmatskaņojums

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski