Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Trešie Latviešu kultūras svētki Īrijā

2015-04-29

30. aprīlī plkst. 18.00 Dublinas pilsētas domes telpās (Wood Quay Venue, Civic Offices, Dublin 8) tiks atklāti Trešie Latviešu kultūras svētki Īrijā, kuri šogad pirmo reizi norisināsies arī ārpus Dublinas. Kultūras svētkus atklās Latvijas vēstnieks Īrijā Dr. Gints Apals un Trešo Latviešu kultūras svētku rīcības komitejas priekšsēdētāja Inguna Grietiņa-Bogdanova.

 
Svētku atklāšanā laipni aicināti piedalīties visi interesenti. Atklāšanas pasākumā Īrijas sabiedrības, diplomātiskā korpusa un tautiešu kopienas pārstāvjus priecēs Latvieši biedrības Īrijā (LBĪ) koris „eLVē” un bērnu muzikālā studija „Mazais Letiņš”. Bagātinot šī gada kultūras svētku programmu, tiks atklāta arī fotoizstāde „Sports Latvijā, ” kas atspoguļo mūsu valsts sportistu sasniegumus Eiropas un Pasaules čempionātos un Olimpiskajās spēlēs. Ceļojumu Latvijas sporta dzīvē papildina dokumentāla vēsturiska filma par Olimpisko kustību Latvijā „Olimpiskās balsis un atbalsis.“
 
No 30. aprīļa līdz 4. maijam notiekošajos Trešajos Latviešu kultūras svētkos tiks popularizēta latviešu kultūra un tradīcijas, apmeklētāji tiks aicināti iepazīt un apmeklēt Latviju.
 
Kultūras svētku programmā ir paredzēts arī Latvijas Radio kora koncerts, Latvijas Nacionālā teātra izrāde „Mollija saka: jā,” folkloras kopas Trio Šmite Kārkle Cinkuss, kora „Madona,” vidējās paaudzes tautas deju kolektīva „Baloži,” vietējo pašdarbības kolektīvu uzstāšanās un ielu koncerti, jaunatnes forums, svētku dievkalpojums, amatnieku tirdziņš, pasākumi bērniem, Latvijas ražotāju pārtikas produktu degustācija, svētku dalībnieku gājiens un noslēguma koncerts. 
 
Svētku organizēšanai un pasākumiem var sekot līdzi arī vēstniecības mājaslapā www.latvija.ie un Twitter kontā (@LVEmbassyDublin), vēstniecības (http://www.facebook.com/LVEmbassyDublin) un kultūras dienas (http://www.facebook.com/latksi) interneta vietnēs Facebook.
 
Latvijas vēstniecība Īrijā sadarbībā ar Latviešu kultūras svētku Īrijā pastāvīgo rīcības komiteju aicina visus apmeklēt Kultūras svētkus, kas ir daļa no Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē kultūras programmas Īrijā, un tiek veidoti sadarbībā ar latviešu kopienu. Svētki tiek organizēti ar Ārlietu ministrijas, Dublinas Domes, Temple Bar Company, LBĪ, Latvijas ražotāju un vietējo tautiešu kolektīvu un diasporas aktīvistu atbalstu.

Pēdējās ziņas

2015-04-29 Rothko in Jazz pirmatskaņojums
2015-04-29 28. aprīlī vienā no prestižākajām Minskas viesnīcām „Renaissance” norisinājās pasākums
2015-04-27 No 24.aprīļa sāk lidojumus no starptautiskās lidostas “Rīga” uz Liverpūli Apvienotajā karalistē
2015-04-27 Valmiermuižā kā ik gadu 20. jūnijā ielīgos ar svinībām „Saulgriezis 2015”
2015-04-27 Bauskas pils muzejs atklāj Tūrisma sezonu
2015-04-27 16. maijā Koknesē modināsim lielo Samu!
2015-04-24 Rīgas Velo nedēļas notikums: VELOtirdziņš Kalnciema kvartālā
2015-04-24 Mārtiņsalas peldvietā Kuldīgā sesto gadu plīvos Zilais karogs
2015-04-24 Wizz Air no 24.aprīļa sāk lidojumus no starptautiskās lidostas “Rīga” uz Lībeku Vācijā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski