Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Kuldīgā notiks Ģimeņu veselības diena

2015-03-13

 20. un 21. martā Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā notiks Ģimeņu veselības diena, kurā tiek gaidīts ikviens interesents. Pasākuma apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja pārbaudīt veselību, piedalīties dažādās fiziskās aktivitātēs un izmantot brīvā laika pavadīšanas iespējas. 

 
Veselības dienas pasākumi iesāksies 20. martā, plkst. 18:30 ar praktisku nodarbību „Meditācija – teorija un prakse”, kuru vadīs Pēteris Kļava.
 
21. martā plkst. 10:00 pie Vieglatlētikas manēžas notiks pasākuma atklāšana, kurā tiks pacelts veselības dienas karogs un dots starts veselības apļiem „Ieskrien pavasarī!”.
Visu pasākuma laiku pie manēžas darbosies mobilais busiņš, kurā veselības pārbaudes veiks bērnu acu ārsts un alergologs, bet plkst. 12:00 būs nodarbības svaigā gaisā ikvienam interesentam ar dažādu fizisko sagatavotību.
 
Manēžā apmeklētājiem būs atvērti veselības kabineti, kuros būs iespēja pārbaudīt sirds veselības stāvokli, veikt kaulu blīvuma un kāju vēnu skrīningu, kā arī konsultēties ar svara konsultantu, dermatoloģi, tehnisko ortopēdi un mākslas terapeiti.
 
Pasākuma laikā tiks piedāvātas dažādas fiziskās aktivitātes, piemēram, vingrošana māmiņām ar mazuļiem, vingrojumi stājas korekcijai bērniem un jauniešiem, kā arī šobrīd tik populārās Slow&Strong, TRX Circuit training nodarbības un treniņš ar bulgāru somām.
 
Manēžā darbosies dažādas studijas, piemēram, Radošā studija jaunu un radošu prasmju apgūšanai, kuru nodrošinās veikals radošiem cilvēkiem „Pindzele”. Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums rūpēsies par divām studijām – Veselīga uztura un Labsajūtas. Veselīga uztura studijā būs iespēja saņemt informāciju par jaunumiem pareiza uztura izvēlē, kā arī nobaudīt svaigus kokteiļus, salātus un veselīgos cepumus. Labsajūtas studijā ikviena varēs sevi palutināt ar muguras, pēdu vai roku masāžu. Stilistes un vizāžistes Zanes Melnaces vadībā darbosies Skaistuma studija. Tajā būs gan konsultācijas par dekoratīvās kosmētikas jaunumiem šajā pavasarī, gan konsultācijas frizūru un meikapa veidošanā. 
 
Padomāts būs arī par bērniem un jauniešiem - manēžā darbosies piepūšamās atrakcijas, ūdensbumbas, notiks izglītojošas nodarbības. Īpašas aktivitātes sarūpējuši pašmāju uzņēmēji DIP – DAP un Milzu!. Mazajām dāmām būs iespēja tikt pie ātrajām frizūriņām un seju apgleznojumiem.
Pasākuma ietvaros darbosies mazlietotu apģērbu un aksesuāru tirdzniecība „Mazais dāmu gadatirgus”, kuram aicinām pieteikties ikvienu tirgoties gribētāju. 
Šī gada jaunums ir meikapa apmācība kopā ar stilisti un vizāžisti Zani Melnaci. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām laicīgi pieteikt dalību.
 
Veselības dienas noslēgumā ikviens aicināts apmeklēt Pētera Kļavas lekciju „Ēšana un veselīgs dzīvesveids”.
 
Vairāk informācija par pasākumu interneta mājas lapās www.visit.kuldiga.lv, www.kuldiga.lv, www.facebook.com/kuldiga.tourism vai pa mob.tālruni 29334403.
 
Pasākumu organizē Kuldīgas novada Dome, Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs, Kuldīgas novada sporta skola. Sadarbības partneris ir Veselības centrs 4.
 
 
 
Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pēdējās ziņas

2015-03-13 2015. GADA TŪRISMA SEZONAS JAUNUMI UN AKTUALITĀTES NAUJENES NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJĀ
2015-03-13 Austrasdienas atgriežas Anglikāņu baznīcā Rīgā
2015-03-13 Seminārs par Rīgas koka arhitektūras vēsturi un Kalnciema kvartāla apkaimes attīstību un reģenerāciju
2015-03-13 Francijas Azūra krasta šarms
2014-12-11 Nedēļas nogalē – Ziemassvētku ieskaņas pasākumi Kalnciema kvartālā
2014-12-11 Pasākumiem bagātā nedēļas nogale Tukumā
2014-05-11 Gruzijā atklāj Jūrmalas bulvāri
2014-05-11 Sestdien, 17.05.2014. Starptautiskās Muzeju nakts pasākumi Valmierā
2014-05-10 Kultūras pasākumi Jūrmalā no 12. līdz 25. maijam

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski