Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmala piedalīsies Somijas veselības izstādē „Terveys 2012”

2012-10-18

 Jūrmala kopā ar kūrortviesnīcu „Baltic Beach Hotel”, „Hotel Jūrmala Spa”, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociāciju, Carnikavas novada domi, „Nordmed Tour” un Tūrisma attīstības valsts aģentūru no 19. līdz 21. oktobrim otro reizi ar savu stendu piedalīsies Skandināvijas valstu lielākajā veselības izstādē „Terveys”, kas notiek Somijā. Tā ir viena no nozīmīgākajām veselības izstādēm, kas pulcē lielu veselības nozares, tūrisma profesionāļu un potenciālo Jūrmalas apmeklētāju skaitu, kam ir interese par ceļojumu  rudens un ziemas sezonā.

 
 Izstādes apmeklētājiem būs iespēja saņemt Jūrmalas brošūru somu valodā, informāciju par spa un atveseļošanos Jūrmalā, iepazīstot Jūrmalas kūrorta rehabilitācijas centru, kūrortviesnīcu un viesnīcu programmas veselības uzlabošanā un atjaunošanā, un dažādas skaistumkopšanas programmas labsajūtas uzlabošanai, īpašos piedāvājumus rudens un ziemas sezonai, kā arī Jaungada un Ziemassvētku programmas Jūrmalā un Latvijā. Paralēli veselības izstādei blakus zālēs notiks skaistuma, modes un juvelierizstrādājumu izstādes, kas kopumā nodrošinās lielu apmeklējumu skaitu. Izstādi „Terveys 2011” apmeklēja 43 000 apmeklētāju. Pēc izstādes organizatoru pētījumiem, 2011.gadā 98% izstādes apmeklētāju bija apmierināti ar izstādē redzēto un tās piedāvājumu un 93% izstādes dalībnieku bija apmierināti ar izstādes apmeklētāju daudzumu un interesēm.
 
 
 
Somija ir ļoti nozīmīgs tūrisma tirgus, jo katru gadu 4% no tūristiem, kas uz Jūrmalu brauc atpūsties un izmantot veselības kūres, ir no Somijas, bet viņu vidējais nakšņojumu skaits sasniedz 3,4%. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem tūristu sadalījums pa valstīm 2012.gada otrajā ceturksnī salīdzinot ar 2011.gada otro ceturksni ir pieaudzis un Somijas viesu skaits ieņem 6.vietu.Jāatzīmē, ka daudzveidīgais Jūrmalas kūrortviesnīcu spa piedāvājums ir īpaši pievilcīgs ziemā, jo Somijas viesu skaits Jūrmalā ziemas sezonā ir līdzvērtīgs vasaras skaitam. Skandināvijas valsts viesi atzīst kvalitatīvo spa un ārstniecisko procedūru piedāvājumu, kas harmonizē ar apkārtējo vidi.
 
 
 
Jūrmala ik gadus veic plašas mārketinga aktivitātes Somijas tirgū. Šogad Jūrmala jau desmito reizi piedalījās starptautiskajā tūrisma gadatirgū Somijā „Matka”, gada laikā tika organizēti vairāki darba semināri, uzņemti tūrisma operatori un organizētas žurnālistu vizītes. Jūrmalai, kas 2010. gadā tika atzīta par Eiropas izcilāko tūrisma galamērķi, ar katru gadu izdodas piesaistīt arvien vairāk tūristu, kas atklāj sev Jūrmalu vai atkārtoti to izvēlas kā sava ceļojuma galamērķi.
 
 
 
Jūrmalas pilsētas dome piedalās tūrisma izstādē saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes un TAVA 2011. gada 4. novembrī noslēgto vienošanos Nr. 2011-24/1.1-16/878, kas paredz, ka Jūrmalas kūrortpilsētas dalība valsts tūrisma stendā tiek segta no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļiem. Savukārt, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 2012. gada 5. janvārī noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-12-0824 par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/11/32/011 „Jūrmalas un Latvijas kūrortpilsētu dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos", šis fonds sedz arī 50% no pārējiem ar komandējumu saistītajiem izdevumiem. Projekts tiek īstenots apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings".
 
 

Pēdējās ziņas

2012-10-18 Lidostā sāks strādāt elektroniskie drošības vārti
2012-10-18 Viesnīca „Elefant Hotel” piedāvā lieliski aprīkotas modernas konferenču zāles
2012-09-25 Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes studenti strādās „Draudzības talkā” Nītaurē
2012-06-19 „Olimpiskās izdzīvošanas ceļvedis” jeb desmit ieteikumi tiem, kas plāno būt Londonā Olimpiādes laikā
2012-06-19 Vasaras vidus svinēšana Talsu pilsētas svētkos!
2012-06-19 Muzikāla brīvdabas izrāde - „Naudas koks”
2012-05-18 Pētījums: Katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs ceļojumos dodas spontāni
2012-05-15 Papildus drošības pārbaude transfēra pasažieriem no Dublinas
2012-05-15 Jūrmala kopā ar citiem kūrortiem aicinās maskaviešus uzlabot veselību Latvijā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski